Çözüm Call of Duty: MW2 (2022) donma ve çökme sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Ekran kartı driverından kaynaklı olan bir sorun bu. Ekran kartınızın driverını kaldırın DDU ile ve NVIDIA 522.25'i yükleyin. Sorun çözülecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, konuyla alakasız ama oyun güzel mi? Oynayanlar varsa düşüncelerini aktarabilir mi?
Evet gayet güzel. Mesela campany oynarken,ara geçişler oyun ama film gibi kaptırıyorsun kendini. Açıkcası önce ki codlara göre biraz daha zor olmuş. Tabiki de fiyata gelecek olursak,1.100 TL... Göz gezdirip almanı tavsiye edebilirim.

Bu konu neden onaylandı anlamadım.
Hakaret etmedim. Herhangi bağımsız bir şey söylemedim. Çözüm sundum,sizin işinize yaramayabilir. Yarayanlar bir çok yerde 'şuan için' bulamayabilir. Belki insanların başına böyle bir şey gelebilir? Ve bu yüzden onaylanabilir.

Evet gayet güzel. Mesela campany oynarken, ara geçişler oyun ama film gibi kaptırıyorsun kendini. Açıkçası önce ki CoD'lara göre biraz daha zor olmuş. Tabii ki de fiyata gelecek olursak,1.100 TL... Göz gezdirip almanı tavsiye edebilirim.

Hakaret etmedim. Herhangi bağımsız bir şey söylemedim. Çözüm sundum, sizin işinize yaramayabilir. Yarayanlar birçok yerde 'şu an için' bulamayabilir. Belki insanların başına böyle bir şey gelebilir? Ve bu yüzden onaylanabilir.
Tamam bro iyide bizde biliyoruz driver yüklemeyi. Böyle basit bir şey için çözüm konusu onaylanması garip.

Tamam bro iyide bizde biliyoruz driver yüklemeyi. Böyle basit bir şey için çözüm konusu onaylanması garip.
Mesele driver yüklenmesi değil. Anlamıyorsun,uzatmayalım. Son kez açıklayacağım. TÜRKİYE şartlarında böyle bir soruna denk gelen ve böyle sorun yaşayan olmamış! Ben de yabancı kaynaklardan çözümünü buldum ve benim gibi madur olan varsa çözüm sunmuş oldum. İşine yarayacaksa bak. Yaramayacaksa uzatma. Sana gelip driver yüklemesini öğreten yok. Bilmeyenler olabilir.

Geri
Yukarı