Battle.net Call of Duty oyunları %67'ye varan indirimde

Multiplayer kısmını hala oynayan var Black Ops serisinde son çıkan oyun o olduğu için ancak zombi tarafında oyuncusu az olabilir.

Yeni Black Ops çok yüksek ihtimalle Game Pass'e gelecek. GoW'u alıp, Black Ops'u Game Pass'ten oynamak daha mantıklı. GoW ne zaman çıkacak o da önemli tabii ki.

GoW duyurudan sonra on sipariş açıp çıkış tarihini açıklarlar diye düşünüyorum ortalama duyurudan 2 ay sonra çıkış yapar.

Yeni Black Ops bende merak ediyorum bakalım hangisine para yetiştireceğiz.

Ama gönlüm God of War: Ragnarök'tan yana.

Cold War'ın oyuncu sayısı düşük.

Cold War halen daha oyuncu var en son mart ayında oynadım PC üzerinden rahat buluyordu oyuncu.

Game Pass illaki zam alır oyunlar gelene kadar ki gelmese bile 2019 alınır bence. 3 ay Game Pass alacağınıza sonsuz sizin olsun, tabii size kalmış.

Game Pass illaki zam alır oyunlar gelene kadar ki gelmese bile 2019 alınır bence. 3 ay Game Pass alacağınıza sonsuz sizin olsun, tabii size kalmış.
Eskiden olsa 2019'u multiplayer için önerirdim ama şimdi hilecilerin oyunu olmuş. Yeni oyunları çıktığı için önem verilmiyor.

Tüm oyunlar gamepass'e gelecek, 1 tane online oynayacağı belirlesin kendine alsın onu, geriye kalanların hikaye modunu gamepass üzerinden oynasın.

CoD oyunlarının gamepass'e duyurusunun yazın olacak Xbox etkinliğinde olacağı söyleniyor. Ben gamepass'ten oynamak istemiyorum, kendim alacağım diyenler ise gamepass ile beraber hem CoD'un kendi indirimi hem de ek gamepass %20 indirimi çok daha ucuza alabilirler. Yüksek ihtimal multi modlar ücretsiz olarak açılacak ve belki bazı oyun modları sadece gamepass ultimate veya oyunun sahipleri için açık olacak.

Şahsen artık her şeyin sanallaşması ile beraber bu tarz oyunları satın alsanız bile bir nevi sistemleri üzerinden kiralama gibi gözüktüğünden, ne kadar minumum harcama o kadar iyi diyorum.

CoD oyunlarının Game Pass'e duyurusunun yazın olacak Xbox etkinliğinde olacağı söyleniyor. Ben Game Pass'ten oynamak istemiyorum, kendim alacağım diyenler ise Game Pass ile beraber hem CoD'un kendi indirimi hem de ek Game Pass %20 indirimi çok daha ucuza alabilirler. Yüksek ihtimal multi modlar ücretsiz olarak açılacak ve belki bazı oyun modları sadece Game Pass Ultimate veya oyunun sahipleri için açık olacak.

Şahsen artık her şeyin sanallaşması ile beraber bu tarz oyunları satın alsanız bile bir nevi sistemleri üzerinden kiralama gibi gözüktüğünden, ne kadar minimum harcama o kadar iyi diyorum.
Multiplayer modlar nasıl ücretsiz açılacak? İnsanlar enayi mi para verip alıyorlar.

Multiplayer modlar nasıl ücretsiz açılacak? İnsanlar enayi mi para verip alıyorlar.
Asıl Microsoft enayi mi 3 saatlik mod için 70 milyar dolar verip şirketi satın alsın? Ne kadar oyun sattığından çok, bakın gamepass'de şu oyun bu kadar kişi tarafından oynanıyor diyen şirketin ta kendisi o.

CoD oyunlarının Game Pass'e duyurusunun yazın olacak Xbox etkinliğinde olacağı söyleniyor. Ben Game Pass'ten oynamak istemiyorum, kendim alacağım diyenler ise Game Pass ile beraber hem CoD'un kendi indirimi hem de ek Game Pass %20 indirimi çok daha ucuza alabilirler. Yüksek ihtimal multi modlar ücretsiz olarak açılacak ve belki bazı oyun modları sadece Game Pass Ultimate veya oyunun sahipleri için açık olacak.

Şahsen artık her şeyin sanallaşması ile beraber bu tarz oyunları satın alsanız bile bir nevi sistemleri üzerinden kiralama gibi gözüktüğünden, ne kadar minimum harcama o kadar iyi diyorum.

Multi bedava olmaz oyuncuların çoğu multi için satın alıyor oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı