Xbox Call of Duty Serisi 60 Dolar

Arnyssa

Picopat
Merhaba,

Bildiğiniz gibi Steam dolara geçtikten sonra bir çok eski oyun haliyle bizim için çok yüksek fiyatlara çıktı.
Ben şuan Xbox Series X kullanıcısıyım. Xbox hala çok düşük miktarlara eski oyunları satıyor. Şuan Tüm Call of Duty Serisi TÜM DLC'ler ile birlikte 60 dolar gibi bir fiyata alınabiliyor. Hatta bazı oyunları DLC olmadan alırsanız fiyat çok daha uyguna gelebiliyor.

Call of Duty® 2 - 24,50 TL

Call of Duty® 3 - 24,50 TL

Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered - 169,50 TL

Call of Duty®: Modern Warfare® 3 - 39,35 TL

Call of Duty®: World at War - 32 TL

Call of Duty®: Black Ops - 39,35 TL

Call of Duty®: Black Ops II - 47,70 TL

Call of Duty®: Black Ops III - Zombies Deluxe - 188 TL

Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition - 131 TL

Call of Duty®: Advanced Warfare Dijital Pro Sürümü - 131 TL

Call of Duty®: Infinite Warfare - Digital Deluxe Edition - 156 TL (MW Remastered Dahil)

Call of Duty®: WWII - Digital Deluxe - 188 TL

Call of Duty®: Modern Warfare® 2019 - Dijital Standart Sürüm - 155,92 TL

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Cross-Gen Paketi - 234,15 TL

Call of Duty®: Vanguard - Cross-Gen Paketi - 239,60 TL

Şuan bu oyunları Steam üzerinden indirimli olarak almak isteseniz 510 Dolar gibi uçuk bir fiyat ödemeniz isteniyor. Bu arada bu fiyata çoğu oyunun DLC si ve MW 2 Remastered dahil değil ( :

Ben koleksiyon için hepsini almayı düşünüyorum varsa bir tavsiyeniz almak isterim. 60 dolar olarak belirttim çünkü Steam ile karşılaştırın istedim.

Xbox 360 versiyonu olanların çoğunu aldım ben heleki Modern Warfare serisini kesin alın. Black Ops 1 ve 2 de alın onlarda çok güzel. Black Ops 2'yi hâlâ Multiplayer olarak oynuyorum hâlâ da sarıyor.

Ben Game Pass'e ekleneceği için alma gereği duymuyorum zaten Online oynamak için her türlü Game Pass lazım yani sürekli Game Pass'imiz olmak zorunda.

Bu fiyatı Gamepass'e eklenmeyecek oyunlara vermek bence daha mantıklı.

Ben Game Pass'e ekleneceği için alma gereği duymuyorum zaten Online oynamak için her türlü Game Pass lazım yani sürekli Game Pass'imiz olmak zorunda.

Bu fiyatı Gamepass'e eklenmeyecek oyunlara vermek bence daha mantıklı.

2026 Haziran'a kadar Game Pass Ultimate sahibiyim. Dediklerinde çok haklısın ama bu fiyata koleksiyon için alma düşüncesi iyi bir fikir gibi duruyor.

Game Pass"a gelecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı