Can Değer 2024 antivirüs tier listesi

@EveryFalling, fiyatına değen bir Anti-Virüs yazılımı. Katı bir koruma arıyorsanız bu konuda BitDefender daha iyi ancak abonelikleri çok pahalı. O kadar yüksek miktarlar ödemek istemiyorsanız Kaspersky alınır.
Kaspersky ayarlarından koruma düzeyini katı yapabilirsiniz. Zaten Bitdefender’daki tüm koruma özellikleri Kaspersky’da bulunuyor.

Ben kaspersky kullanıyorum memnundum değiştirsem mi bilmiyorum 1 ayı kaldı.
Devam etmenizi öneririm. Kaspersky bulut koruması ve dinamik analizde çok başarılı bir AV.

Sebebi nedir? Koruma anlamında hiçbir eksik göremiyorum.

Hatta 4 gün önce Computer Solutions adlı kanal Free sürümünü test etti. Gayet iyi sonuç çıkarmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
New Malware samples klasorunde 25 birakmasi pek iyi bir sonuc degil diye dusunuyorum. Norton vesaire daha iyi sonuc gosterdi buralarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1399 Virus ile gerçek zamanlı koruma testi burdaki testte gordugum kadariylada sunu diye bilirim veritabani yavas guncelleniyor sanki.

Malum forumda çok fazla tartışılan bir konu, bilmeyenler için faydalı olur diye düşünüyorum.

İyi sosyaller. 🙂

Bu tier liste bakarak antivirus secmeyi sacma buluyorum. Bir tier liste bakarak en iyi antivirusun o oldugunu dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Norton'u neden en alta almis bilmiyorum. Ben norton kullaniyorum ve gayet iyi bir antivirus oldugunu dusunuyorum.

Son düzenleme:
New Malware samples klasorunde 25 birakmasi pek iyi bir sonuc degil diye dusunuyorum. Norton vesaire daha iyi sonuc gosterdi buralarda.
1399 Virus ile gerçek zamanlı koruma testi burdaki testte gordugum kadariylada sunu diye bilirim veritabani yavas guncelleniyor sanki.

Bu tier liste bakarak antivirus secmeyi sacma buluyorum. Bir tier liste bakarak en iyi antivirusun o oldugunu dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Norton'u neden en alta almis bilmiyorum. Ben norton kullaniyorum ve gayet iyi bir antivirus oldugunu dusunuyorum.
Fikir sahibi olmak açısından yeterli bir liste, listeyi yapan adam boş değil sonuçta. Yine de düşüncene saygı duyarım.

Bıraktığı dosyalar çalıştırıldı ve çoğunda “bu program bu bilgisayarda çalışamıyor” hatası çıktı. Bu durumdan dolayı bırakmış olabilir.

Sanmiyorum HitmanPro Malwarebytes Emsisoft algiliyor bulamadiklarinin bir kacini. Tamamen yavas veritabanindan kaynakli bence. 🙂

Fikir sahibi olmak açısından yeterli bir liste, listeyi yapan adam boş değil sonuçta. Yine de düşüncene saygı duyarım.

Sonucda bir antivirus testi degil sadece adam kendi dusuncesine gore bir tier list olusturmus yani buraya bakarak hangisi iyi hangisi kotu karar vermek dogru degil.

Son düzenleme:
Tamamen yavas veritabanindan kaynakli bence. 🙂
Günde 4-5 kez update alan bir AV’dir kaspersky. Zaten antivirüsler dünyadaki tüm virüslere karşı koruyamaz. Bir programın bulamadığını diğeri bulur. Yıldan yıla AV’lerin koruma düzeyleri değişkenlik göstermekte zaten.

Günde 4-5 kez Update alan bir Av'dir Kaspersky. Zaten antivirüsler dünyadaki tüm virüslere karşı koruyamaz. Bir programın bulamadığını diğeri bulur. Yıldan yıla Av'lerin koruma düzeyleri değişkenlik göstermekte zaten.

Tamam o zaman madem 4 5 tane Update aliyor o zaman testlere neden bakiyoruz hocam bakmiyalim testlere zaten 4 5 tane Update aliyor iyi avdir o zaman deyip gecelim. 😀 testler pek oyle gostermiyor cunku.

Günde 4-5 kez update alan bir AV’dir kaspersky. Zaten antivirüsler dünyadaki tüm virüslere karşı koruyamaz. Bir programın bulamadığını diğeri bulur. Yıldan yıla AV’lerin koruma düzeyleri değişkenlik göstermekte zaten.
Tum viruslere karsi koruyamaz evet ama testlere bakarak en iyisini secmeliyiz yoksa o mantikla neden testlere bakiyoruz ki zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı