Can Değer 2024 antivirüs tier listesi

Dürüstçe söylüyorum 7 yıldır Kaspersky kullanıcısıyım sürekli trojan ile karşı karşıya kaldığımda Kaspersky işini iyi yapıyor.

Kaspersky virüsleri indirme kaynağında tespit etmede çok başarılı olan nadir av yazılımlarından biri.

Hocam madem 7 yıldır kullaniyorsunuz 7 yıldır en iyisi oldugunu dusunuyorsunuz o zaman buradaki Ransomware kacirdigi teste ne diyeceksiniz,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

E bu testleri yok mu sayalim? Ben kendi yaptigim testi yok mu sayayim?
Hayır tabii ki sizin testlerinizde fikir oluşturabilir benim burada demek istediğim şey Antivirüsün tam koruma performansını test etmekle ilgiliydi.

Hocam madem 7 yıldır kullaniyorsunuz 7 yıldır en iyisi oldugunu dusunuyorsunuz o zaman buradaki Ransomware kacirdigi teste ne diyeceksiniz,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anti-Ransomware tool hakkında pek bir bilgim yok yorum yapmayacağım. Bu arada test çok eski şu an bu teste göre yorum yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum.

Hayır tabii ki sizin testlerinizde fikir oluşturabilir benim burada demek istediğim şey antivirüsün tam koruma performansını test etmekle ilgiliydi.

Anti-Ransomware tool hakkında pek bir bilgim yok yorum yapmayacağım. Bu arada test çok eski şu an bu teste göre yorum yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum.

Ama 7 yıldır en iyisi oldugunu dusunuyorsunuz bu testte zaten 7 yil once yapilmis.

7 yıldır en iyisi oldugunu dusunuyorsunuz o zaman
Her zaman en iyiler arasındadır kaspersky. En iyi antivirüs diye bir şey yoktur birinin bulamadığını diğeri bulur. Ayrıca bu tür durumlarda kullanıcının bilinçli olması da çok önemli. Bilinçsiz kullanıcı önüne gelen her şeyi indirirse o sisteme illa virüs bulaşır hangi antivirüsü kullanırsa kullansın.

Ama 7 yıldır en iyisi oldugunu dusunuyorsunuz bu testte zaten 7 yil once yapilmis.
1715014380340.png

ESET hem çok hafif hem de performansı çok iyi, ayrıca ücretsiz deneme sürümünü sonsuza dek kullanabiliyorsunuz :) Kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı