Canon E414 bilgisayar yazıcıyı görmüyor

Emiristy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Canon E414 model bir yazıcı aldım ancak bigisayar kurulumunda bilgisayar yazıcıyı okumuyor hata veriyor. Yardım eder misiniz?(not: Kablo çalışıyor başka bilgisayardada denedim çalışıyor.)

Hocam Revo Uninstaller ile cannon adlı bütün uygulamaları sil, ardından yazıcının son sürüm driverını işletim sisteminize göre indirin sitesinden Windows 10 veya 11, önceden USB kablosunu çıkartın yazıcının ve 2 3 adet kağıt yerleştirin ve driver zaten otomatik test için size USB'yi takın uyarısı yapacaktır takın ve ileri deyin testleri gerçekleştirecektir.

Hocam Revo Uninstaller ile cannon adlı bütün uygulamaları sil, ardından yazıcının son sürüm driverını işletim sisteminize göre indirin sitesinden Windows 10 veya 11, önceden USB kablosunu çıkartın yazıcının ve 2 3 adet kağıt yerleştirin ve driver zaten otomatik test için size USB'yi takın uyarısı yapacaktır takın ve ileri deyin testleri gerçekleştirecektir.

Hocam dediğinizi denemiştim önceki yazılara bakarak tamamen silip ona göre yükledim ancak halen aynı şekilde okumuyor.

Geri
Yukarı