Giyim Casio MTP-1302D-1A2VDF Erkek Kol Saati 999 TL

Gelir. Genelde 2 yıl garanti oluyor zaten birçok üründe. Düzgün kullanırsanız yıllar boyu takarsınız bu saati.

Hocam sizi de uğraştırdım kusura bakmayın ama bir sorum daha var saat büyük gelirse bir saatçide daraltırsam garanti falan sıkıntıya girer mi?

Şık duruyor. Üstelik satıcı da n11.

Sırf aksesuar olsun diye alasım var. Tam benim gibi gençlerin kullanabileceği tarzda bir şey, ama bu fiyatı bile benim için oldukca pahalı. (3000TL styajyer maaşı alan ben aglamaklı)

Bende şimdi siparişi verdim. Nays ile 850 TL'ye geliyor saat şaka gibi fiyat gerçekten. Daha önce de bir Casio saat almıştım gerçekten uzun ömürlü kaliteli saatler.

Hocam sizi de uğraştırdım kusura bakmayın ama bir sorum daha var saat büyük gelirse bir saatçide daraltırsam garanti falan sıkıntıya girer mi?

Estağfurullah. Hiçbir sorun olmaz. Bileğine göre dilediğin gibi kısaltabilirsin. Kordonun yedek parçalarını atma / kaybetme. İleride koluna küçük gelirse ekleme yaparsın.
Bu arada saat dağıtıma çıkmış bugün teslim edilecek geldiğinde görsel eklerim.

Arkadaşlar saat temiz ve sorunsuz bir şekilde tarafıma ulaştı. Resimlerden inceleyebilirsiniz. Şahsen ben beğendim, güzel ve kaliteli duruyor. Pili takılı geldi, kordonu biraz uzun, saatçide ayarlatabilirsiniz. İndirim bitmeden almış olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

1.jpeg

2.jpeg

5.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

Son düzenleme:
Estağfurullah. Hiçbir sorun olmaz. Bileğine göre dilediğin gibi kısaltabilirsin. Kordonun yedek parçalarını atma / kaybetme. İleride koluna küçük gelirse ekleme yaparsın.
Bu arada saat dağıtıma çıkmış bugün teslim edilecek geldiğinde görsel eklerim.

Arkadaşlar saat temiz ve sorunsuz bir şekilde tarafıma ulaştı. Resimlerden inceleyebilirsiniz. Şahsen ben beğendim, güzel ve kaliteli duruyor. Pili takılı geldi, kordonu biraz uzun, saatçide ayarlatabilirsiniz. İndirim bitmeden almış olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

Eki Görüntüle 2188352
Eki Görüntüle 2188353
Eki Görüntüle 2188354
Eki Görüntüle 2188355
Eki Görüntüle 2188356

Hayırlı olsun hocam benim sipariş hala hazırlanıyorda kaldı. Fiyatı 1500 olmuş alanlara hayırlı olsun.

Saat ersasaatden gelmiş hiçbir sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı