Çözüldü Casio saat kaç yıllık?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hakooo

Centipat
Arkadaşlar babam bir saat verdi. Denilene göre 20 yıllık bir saatmiş. Tam olarak ne zaman üretildiğini merak ediyorum, bunu anlamanın bir yolu var mı? Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20231002_180816.jpg
    IMG_20231002_180816.jpg
    219,2 KB · Görüntüleme: 81
Çözüm
Arkadaşlar babam bir saat verdi. Denilene göre 20 yıllık bir saatmiş. Tam olarak ne zaman üretildiğini merak ediyorum, bunu anlamanın bir yolu var mı? Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Kaç yıllık olduğunu veya hangi yılda üretildiğini anlayamayız, en son üretim tarihide internette yok fakat saat bayağı eski, üretime 1990 yılında başlamışlar.

Kaç yıllık olduğunu veya hangi yılda üretildiğini anlayamayız, en son üretim tarihide internette yok fakat saat bayağı eski, üretime 1990 yılında başlamışlar.

Çözüm

Tamamdır hocam, üretime 1990 da başlandıysa sorun yok şimdi etrafımdakilere 20 yıllık dedikten sonra saatin yeni yıllarda üretildi demelerinden korkuyordum. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı