Casper Excalibur 27" monitör alınır mı?

İlginç bu konuya hiç "abi alınır 200Hz 1ms ne istiyorsun 3000TL kaçırma" diyen bir kişi gelmedi.
Gece olduğu için sanırım.
"VA panelden kaçının." diye diye bir kişi bile bırakmadık hocam çünkü normaldir.

Bu monitör alınır mı sizce? F/P midir 200 Hz yerine 240 tercih etmek daha mı mantıklı olur düşünceleriniz nelerdir?
Kendim kullanıyorum. Malzeme kalitesi fiyatına göre iyi. Hz muhabbetine almadım büyüklüğüne aldım. Hz, ghosting, renk kalitesi soktuğumda renkte birazcık soğukluk hissettim. Hz'de sıkıntı yaşamadım. Ghosting desen yok ölü piksel olmamasına şaşırdım :D 4k bütçen var ise 27'' istiyorsan alabilirsin.

"VA panelden kaçının." diye diye bir kişi bile bırakmadık hocam çünkü normaldir.
Oyun için"
Kendim kullanıyorum. Malzeme kalitesi fiyatına göre iyi. Hz muhabbetine almadım büyüklüğüne aldım. Hz, ghosting, renk kalitesi soktuğumda renkte birazcık soğukluk hissettim. Hz'de sıkıntı yaşamadım. Ghosting desen yok ölü piksel olmamasına şaşırdım :D 4k bütçen var ise 27'' istiyorsan alabilirsin.
Aha şom ağzımı açmaz olaydım.

İ7 12. Nesil işlemci 3050 Tİ ekran kartlı bir laptopum var onun için kullanacağım kendi ekranı küçük geliyor rekabetçi oyunlar oynadığım için Hz olayı bı tık önemli benim için Max bütçe 6 7 arası olur 27" düşünüyorum

Kendim kullanıyorum. Malzeme kalitesi fiyatına göre iyi. Hz muhabbetine almadım büyüklüğüne aldım. Hz, ghosting, renk kalitesi soktuğumda renkte birazcık soğukluk hissettim. Hz'de sıkıntı yaşamadım. Ghosting desen yok ölü piksel olmamasına şaşırdım :D 4K bütçen var ise 27" istiyorsan alabilirsin.

Hocam 4 k ya onu alacağına bunu ViewSonic XG2705 Monitör alır.

İ7 12. Nesil işlemci 3050 Tİ ekran kartlı bir laptopum var onun için kullanacağım kendi ekranı küçük geliyor rekabetçi oyunlar oynadığım için Hz olayı bı tık önemli benim için Max bütçe 6 7 arası olur 27" düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 12. nesil işlemci 3050 Ti ekran kartlı bir laptopum var onun için kullanacağım kendi ekranı küçük geliyor rekabetçi oyunlar oynadığım için Hz olayı bir tık önemli benim için maksimum bütçe 6 7 arası olur 27" düşünüyorum.

Kanka en iyi siz biliyosunuz, kullanıyorum diyorum 4K bütçeniz var ise 27" istiyorsanız alın diyorum sen diyosun "aha şom ağzımı açtım" ne boş insansınız ya.

Bu monitör sorunlu yoksa ben de bunu alacaktım.

Ghosting testi atsana bir bakalım deneyimlerini doğru akatarıyor musun?

Kanka en iyi siz biliyosunuz, kullanıyorum diyorum 4K bütçeniz var ise 27" istiyorsanız alın diyorum sen diyosun "aha şom ağzımı açtım" ne boş insansınız ya.

Bu monitör sorunlu yoksa ben de bunu alacaktım.

Enazında VA panel veya sahte Hz'si yok.

Enazında VA panel veya sahte Hz'si yok.
Sahte hz :D Tamam hocam en iyi sizsiniz.

Ghosting testi atsana bir bakalım deneyimlerini doğru akatarıyor musun?
Dc ver atayım.

Geri
Yukarı