Casper Excalibur G870 laptop Touchpad'i kusurlu

infialche

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Hepsiburada'dan almis oldugum Casper Excalibur G870 modeli bana ulasti. FreeDOS olarak geldigi icin direk Windows 11'i kurdum sonra touchpadi normal sekilde kullanirken ufak bir dokunusta bu hale geldi hem de alt taraftaki fiziki tuslarda sorun var bunu kendim cozebilir miyim cozersem garanti kapsami disinda kalir mi bir 15 gun daha beklemek istemiyorum. Saygılar.

Dosya Ekleri

• IMG_20240215_191056.jpg
    IMG_20240215_191056.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba. Bugün Hepsiburada'dan almis oldugum Casper Excalibur G870 modeli bana ulasti. FreeDOS olarak geldigi icin direk Windows 11'i kurdum sonra touchpadi normal sekilde kullanirken ufak bir dokunusta bu hale geldi hem de alt taraftaki fiziki tuslarda sorun var bunu kendim cozebilir miyim cozersem garanti kapsami disinda kalir mi bir 15 gun daha beklemek istemiyorum. Saygılar.
Kusurlu ürün göndermişler, servise gönderirseniz bedava yapabilirler. Darbeden bile olmuş olabilir.

Önce serviste şansınızı deneyin olmadı kasayı açıp garanti vidalarına dokunmadan kendi elinizlede yapabilirsiniz lakin bataryanın touchpadin üstünde olduğunu düşünüyorum bu yüzden açmamanızı serviste tamir ya da değişimini talep etmeniz en mantıklısı olacaktır.
Edit:

1708195793462.png

Buradan baktım touchpad bataryanın altında bataryayı sökerseniz ya da vidalarında oynama yaparsanız garanti dışı oldugunu duymuştum.

Önce serviste şansınızı deneyin olmadı kasayı açıp garanti vidalarına dokunmadan kendi elinizlede yapabilirsiniz lakin bataryanın touchpadin üstünde olduğunu düşünüyorum bu yüzden açmamanızı serviste tamir ya da değişimini talep etmeniz en mantıklısı olacaktır.
Edit:

Eki Görüntüle 2119152

Buradan baktım touchpad bataryanın altında bataryayı sökerseniz ya da vidalarında oynama yaparsanız garanti dışı oldugunu duymuştum.
Hocam çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.iadesini sağladım onaylandı.bu fiyat bandında monster'ın rtx4050 max-p modelli laptopu var.sizce yeni kasalar problem çıkartır mı?malum çok fazla şikayet var bende biliyorum msi'ın asus'un daha iyi oldugunu lakin bütçe belli.Teşekkürler

Hocam çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. İadesini sağladım onaylandı. Bu fiyat bandında Monster'ın RTX4050 Max-P modelli laptopu var. Sizce yeni kasalar problem çıkartır mı? Malum çok fazla şikayet var ben de biliyorum MSI'ın ASUS'un daha iyi oldugunu lakin bütçe belli. Teşekkürler.

Fatura bedelini mi iade ettiler bende touch pad sıkıntıları yaşıyorum G770 modeli var 2 defa sıfır ile degişti hala aynı.

Geri
Yukarı