Casper Excalibur G870 nasıl?

Bu modelin tek sikintisi fan sesi. Onun haricinde gayet iyi. Ama TUF 4060 stoklarini bekleyin derim. Butceniz ne kadar?

Evet onerilmiyor ama G870 Excalibur gayet iyi.
30Bin

Yıllardır kullanıyorum neredeyse 7/24 çalışıyor iki cihazda, fanlarında herhangi bir sorun yaşamadım. Zaten fanların datasheetlerine baktığımda fanların devir hızı ve ses seviyeleri yazıyor. Bilgiler datasheet içinde belirtilen değerlerle uyumlu. Bakımlarını düzgün yapıyorum. Sesi benim için sorun teşkil etmiyor.
Peki oyun dışında fan sesi çok var mı? Ders çalışırken falan rahatsız etçeğini düşünmüyorum ama yine de sorıyım

Son düzenleme:
30Bin

Peki oyun dışında fan sesi çok var mı? Ders çalışırken falan rahatsız etçeğini düşünmüyorum ama yine de sorıyım
Hayır oyun dışında fanlar yavaş dönüyor. Fanlar ısıya göre kendi hızını ayarlıyor. Oyundayken bile çok fan sesi yok aslında ama ben oyun oynarken Turbo modunu açıyorum iyice soğutma yapsın diye o zaman drone gibi oluyorlar :)

Arkadaşlar bi de bu laptop uzun süre götürür mü 12.sınıfa geçicem üniversitede de bu laptopu kullanma planım var ne kadar götürür tahmini

Tamamdır teşekkürler herkese. İnternette bu bilgisayar hakkında ikiye ayrılmış insanları görünce biraz soğumuştum ama şimdi güvenim yerine geldi.

Tamamdır teşekkürler herkese. İnternette bu bilgisayar hakkında ikiye ayrılmış insanları görünce biraz soğumuştum ama şimdi güvenim yerine geldi.
Sevmeyenlerin deneyimi yok, çoğu ezberci veya G770 kullanıp farklı kasa modele laf atıyor. Kuzenimde var gayet iyi, sanal arkadaşımda ve forumda birinde var gayet mennunlar.

Çoğu insanın bilmediği ürünler hakkında ne yazıkki yorumları olabiliyor. Bunlar genelde internetten gördüklerinden etkilendikleri için oluyor. Herkes okuduğunu, sanki kendi kullanmış gibi anlatıyor. Tabiki bütçen dahada artıyorsa daha iyi marka ve modeller var. Fakat fiyat performans için excalibur iyidir.

Bu gibi durumlarda doğrudan kullananlardan bilgi almak en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı