Casper Nirvana C500 BIOS ya da boot menüsüne girilmiyor

metinich

Hectopat
Merhaba. Bilgisayarımdaki eski SSD'yi söktüm yenisini taktım ancak ne boot menüsü geliyor ne BIOS menüsü. Reboot and select proper boot device ekranı geliyor karşıma. Sadece orada duruyoruz USB'yi taktım boot menüsü açılmadı. Pili çıkarıp taktım nafile. Eski SSD ve HDD'yi taktım yine aynı ekranda kaldı. Bilgisi olan var mıdır? DVD'den boot edin diyorlar son çare onu deneyeceğim.

Kaynak nedir? Evimde Casper Nirvana C500 var aynı laptop BIOS tuşu F2 ve Pegatron anakart kullanıyor Casper
Pegatron anakartlardada F2'dir BIOS tuşu arkadaşımda ki Excalibur bilgisayarında BIOS tuşu F2 yanlış bilgilendirme yapmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak burası hocam. Kesin budur demiyorum. Ama eğer F2 ile açılmıyorsa büyük ihtimalle budur.

Denesin eğer olmazsa son bir çözüm var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak burası hocam. Kesin budur demiyorum. Ama eğer F2 ile açılmıyorsa büyük ihtimalle budur.

Denesin eğer olmazsa son bir çözüm var.

Dostum bu yeni çıkan C500 modeli benim kastettiğim Casper modeli eski C500.

1715513379176.png

Geri
Yukarı