Çözüm Casper Phoenix Technologies BIOS Güncellemesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Windows tuşu + R yapıp, DxDiag yazıp oranın ekran görüntüsünü atar mısınız?
Ardından yine Windows + R yapıp, cmd yazarak açılan yerde; wmic bios get smbiosbiosversion yazarak çıkan bilgileri atar mısın?

Ama benimki kasa PC.
Ve marka belli değil hepsi ayri marka ekran karti falan anakart Foxconn D2610 A10 GS1 bulabilirseniz atmanizi rica ediyorum.
Hocam vallahi billahi bıktım ben yardım ariyorum.

RAM kullanım miktarı işlemciyle bağlantılı diye biliyorum benim deneyimlediğim öyleydi yani işlemcin ne kadar güçlü olursa kullanabileceği RAM miktarı o kadar fazla olur.

RAM kullanım miktarı işlemciyle bağlantılı diye biliyorum benim deneyimlediğim öyleydi yani işlemcin ne kadar güçlü olursa kullanabileceği RAM miktarı o kadar fazla olur.

Hayır onunla alakası bile yok ben bir anakart buldum onda denedim 4 gosteriyor bunun bir çözümü yok anakart deistim son olarak cunku olmuyor.

Windows tuşu + R yapıp, DxDiag yazıp oranın ekran görüntüsünü atar mısınız?
Ardından yine Windows + R yapıp, CMD yazarak açılan yerde; wmic BIOS get smbiosbiosversion yazarak çıkan bilgileri atar mısın?

CMD UZERINDEKI BILGILENDIRME: SMBIOSBIOSVersion 6.00 PG
DxDiag BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Benim kullandığım bilgisayar Masaüstü, internet üzerinde BIOS'u güncelleyebileceğim bir dosya bulamadım. Bilgisiyarı uzun yıllardır kullanmaktayım. BIOS'u güncelliyemediğimden dolayı mavi ekran hataları ile karşılaşıyorum. Sorunumu nasıl çözebilirim, birilerinin Update dosyasını atma şansı var mıdır? Önceki anakartım Gigabyte idi, aynı değerlere sahip foxconn anakart ile değişim yaptıktan sonra, performansda düşüş oldu ve dediğim gibi Mavi Ekran hatalarına maruz kalmaya başladım..

Geri
Yukarı