Casper sistem alınır mı?

Hocam peki bir şey soracağım PC ile ilgili. Casper marka kasa alınır mı? Herkes kötü diyor, sence kötü mü?

Laptop mu bilgisayar mi? Masaustu bilgisayar ise baktim fazla fiyatlar bayagi.

merhabalar excalibur kullanıcısıyım. 1,5 yıldan beri kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım eski bilgisayarım da casperdı ve 12 yıllıktı buna rağmen sadece 3 tane sorun oldu o bilgisayarda. ben laptop kullanıyorum. laptop-masaüstü kıyaslamasına girmeyeceğim ama laptop alcaksan, asla ve asla monster alma diyeceğim bu kadar.

Kışın Vatan Bilgisayar'a gittim. Kaloriferleri kapatmışlardı. Casper notebooklar bize yeter diyorlardı.

Merhaba Excalibur kullanıcısıyım. 1,5 yıldan beri kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım eski bilgisayarım da Casper'dı ve 12 yıllıktı buna rağmen sadece 3 tane sorun oldu o bilgisayarda. Ben laptop kullanıyorum. Laptop-masaüstü kıyaslamasına girmeyeceğim ama laptop alacaksan, asla ve asla Monster alma diyeceğim bu kadar.

Hocam Casper kötü diyorlar değil değil mi yav.

Laptop mu bilgisayar mi? Masaustu bilgisayar ise baktim fazla fiyatlar bayagi.
Masaüstü

Her laptop öyle hiç kimse Casper'e veya başka markaya laf atmasın koy altına soğutucuyu rahatına bak.

Casper Excalibur G770 Ve Monster Abra Clevo kasa. Bu iki modelde aşırı ısınıyor. Her laptop öyle değil. Lenovo IdeaPad Gaming 3 kullanıyorum işlemci ve ekran kartı 70 dereceyi geçmiyor.

Geri
Yukarı