Steam CD key ile hesap çalınma riski var mı?

lGhostl

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'deki oyunların pahalı olması dolayısıyla ucuza keyler buldum. Güvenilir bir sitede ama gene de içime bir kurt düşüyor. Steam keylerden herhangi bir şekilde hesap çalınabiliyor mu ya da herhangi bir sorun çıkar mı?

Arkadaşlar Steam'deki oyunların pahalı olması dolayısıyla ucuza keyler buldum. Güvenilir bir sitede ama gene de içime bir kurt düşüyor. Steam keylerden herhangi bir şekilde hesap çalınabiliyor mu ya da herhangi bir sorun çıkar mı?
Çalınamıyor, aktivasyon kodu sonuçta alt tarafı. Ama aldığınız site güvenilir olsun.

Hesap çalınmaz ama sana verdikleri key çalıntı kredi kartıyla alındıysa 1 ay içinde key iptal edilir ve paran yanar.

Doğru, bu tarz işler genelde CC ile yapıldığından mağdur kişi (kart sahibi) iade talep edersen hem paran yanar hem de hesabına bloke gelebilir.

Peki kabasakal sence bu key için yeterince güvenilir mi? Birkaç key satın almayı düşünüyorum oradan.

Güvenilir hocam ben de sormuştum bu forumda güvenilir mi diye ondan sonra arkadaşım satın aldı bir sorun çıkmadı ve forumda birkaç kişi de güvenilir dedi. Niye ucuza satıyorlar ama ben de anlamadım.

Güvenilir hocam ben de sormuştum bu forumda güvenilir mi diye ondan sonra arkadaşım satın aldı bir sorun çıkmadı ve forumda birkaç kişi de güvenilir dedi. Niye ucuza satıyorlar ama ben de anlamadım.
Yüksek ihtimalle zamanında indirime girdiğinde toplu satın alım yapıyorlardır. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı