Çözüldü Çekirdek yalıtım özelliğini açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WhyMeBro

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu Çekirdek Yalıtım özelliğini açamıyorum. Bu sürücüyü nasıl silebilirim?

windows11 ya.png

windowssss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oradan baktığımda sürücüye göre aygıtlar seçeneği yazmıyor. Bende sürücüye göre cihazlara baktım ama bulamadım.

Göz attığımda bir çok kişide o kısım mevcut. Şu videoya göz atın o zaman, bu kez problemi çözer diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyebilirsiniz. Uyumsuz sürücüleri silmek problem yaratmaz bu arada.

Hocam ben bir bölümü anlamadım.

4.Aygıt Yöneticisi’nde, menü çubuğundan Görüntüle’ye tıklayın ve ” Sürücüye göre aygıtlar “ı seçin. Bunu yapmak, aygıtları sürücü adlarına göre listeler.

Menü çubuğundan görüntüle kısmına tıklayın neresi oluyor?
technoıpat için.png

Hocam ben bir bölümü anlamadım.

4.Aygıt Yöneticisi’nde, menü çubuğundan Görüntüle’ye tıklayın ve ” Sürücüye göre aygıtlar “ı seçin. Bunu yapmak, aygıtları sürücü adlarına göre listeler.

Menü çubuğundan görüntüle kısmına tıklayın neresi oluyor?
Eki Görüntüle 1913140

Yukarıdaki görünüm kısmında bulunmuyor mu?

Oradan baktığımda sürücüye göre aygıtlar seçeneği yazmıyor. Bende sürücüye göre cihazlara baktım ama bulamadım.

Göz attığımda bir çok kişide o kısım mevcut. Şu videoya göz atın o zaman, bu kez problemi çözer diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı