Ceramical 160 CM masa alınır mı?

Makaleler
12
Daha fazla  
Çift monitör kullanıyorum. IKEA'daki LAGKAPTEN/ADILS masasını alacaktım ama masa tablasının içi kağıt dolgu olduğu için monitör standı içe çöker diye korktum. Bu masa alınır mı? Standım yaklaşık 7-7.5 KG ve masanın bunu sorunsuz taşıması gerekli. Malzemesi suntalam yazıyor ama bilemedim.

Biraz da geniş masa istediğim için 160 CM seçtim, kasayı da masaya dahil edeceğim diye. Bu fiyatlarda başka öneriniz varsa onlara da açığım. Beyaz olursa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Dostum ben de almayı düşünüyorum, aldıysan 2 monitör ve kasa rahat bir şekilde sığıyor mu memnun musun?

Dikey ve yatay monitorle bir sorun yok, iki yatay monitor ve kasa ucu ucuna sigar ama sorun yaratmaz diye dusunuyorum. Bu arada memnunum.

45.jpg

Son durum nedir dostum memnun musun masadan? 2 monitör ve kasa ile sıkıntı yaşadın mı ?

Gayet memnunum. İki monitor ve kasayla yukaridaki gibi duruyor, montajini dogru yaparsaniz sallanma gibi durumlar olmaz.

7,5 KG monitor standini sorunsuz tasidi, beklentilerimi karsiladi sayilir.

Hocam ben şu an bu model ile 140cm olanı arasında kaldım. Masam aşağıdaki gibi. Sizce bu masa bu setupa büyük gelir mi? Bunların dışında belki sağ tarafa yemek veya birkaç şey koyarım.

Dosya Ekleri

• c3ceb257-cc85-4844-a345-0ad36c7ec3f4.jpg
    c3ceb257-cc85-4844-a345-0ad36c7ec3f4.jpg
    208,3 KB · Görüntüleme: 210
Peki hocam benim setupa çok büyük gelir mi? Aşırı büyük olmasın istiyorum.

Ya da hocam 160cm olanı alacağım. Cetvelle bir takım mistik ölçümler yaptım. 160 bana daha uygun daha geniş ve ferah.

Son düzenleme:
Merhaba konuya çok geç geldim fakat monitör kolunu masaya arka taraftan sıkıştırarak mı taktınız yoksa masaya delik açarak mı kurdunuz yardımcı olursanız sevinirim. Ve hala önerir misiniz sallanma vs var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı