Çevirmek için kelebek tarak alınır mı?

kerem676676

Femtopat
Daha fazla  
Ben 14 yaşında 8.sınıf liseye hazırlanan dersleri orta, bıçak sigara gibi şeylerle ilişkisi olmayan düzgün bir çocuğum. Kalem çevirme çok büyük bir hobim bu yüzden ona benzeyen kelebeklerede merak saldım. 3 sorum olacak.

1) İnternette Yorumlarda videolarda kelebek tarak sallayanlar velet 9-10 yaş grubu dendiğini gördüm böyle bir ithamda bulunurlar mı lisede?

2) Metal kelebek tarak öneriniz var mı şimdilik alttaki 2 modeli düşünüyorum bütcem 400 e kadar çıka bilir normal eğitim kelebeğide olur boyutu fazla küçük olmadığı sürece fark etmez pek.

3) Bunu %15 %18 civarı alan bir liseye götürsem sorun olur mu?

Son düzenleme:
Okula neden kelebek tarak götürüyorsun? Hangi liseye götürdüğün önemli değil zan altında kalabilirsin bıçağa benziyor sonuçta, sorun olacağını sanmıyorum fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum iyi sosyaller.

Okula neden kelebek tarak götürüyorsun? Hangi liseye götürdüğün önemli değil zan altında kalabilirsin bıçağa benziyor sonuçta, sorun olacağını sanmıyorum fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum iyi sosyaller.

İnan bende bilmiyorum çevirmeyi sevdiğim için alıyorum zaten büyük ihtimalle evde kalır diğer sorularla ilgili fikriniz ne?

Son düzenleme:
İnan bende bilmiyorum zaten büyük ihtimalle evde kalır diğer sorularla ilgili fikriniz ne?

Kelebek taraklardan ve diğer tip bıçaklardan pek anlamam, okula götürmen dediğim gibi senin için problem olabilir. Çeşitli ithamlarda bulunup bulunmamaları senin sınıftaki arkadaş çevrene bağlı. Sana kesin olarak "velet" ya da başka türlü ithamlarda bulunup bulunamayacaklarını söyleyemem, kişisel tavsiyem tarağını okula götürme tarağını alıp saçma sapan hareketlerde bulunabilirler.

Kelebek taraklardan ve diğer tip bıçaklardan pek anlamam, okula götürmen dediğim gibi senin için problem olabilir. Çeşitli ithamlarda bulunup bulunmamaları senin sınıftaki arkadaş çevrene bağlı. Sana kesin olarak "velet" ya da başka türlü ithamlarda bulunup bulunamayacaklarını söyleyemem, kişisel tavsiyem tarağını okula götürme tarağını alıp saçma sapan hareketlerde bulunabilirler.

Haklısın kankam eyvallah tavsiyelerin için okula götürmemem en mantıklısı bende okulda kalem çeviririm.

Okula götürme, rezil olursun. Çocuk muammelesi yaparlar sana. Sigara içen, bıçak taşıyan sözde "havalı" tiplerden olman lazım ki o şeyin bir anlamı olsun. Ki öyle tiplerden olma zaten, böyle iyisin.

En nefret ettiğim tip anlattığınız tip kalemde iyi çeviririm bir nevi kalemde benim gibilerin kelebeği okulda kalem çeviririm bunu evde hobi olarak yaparım. Öneriniz var mı?

Öneri yok mu kimseden.

Son düzenleme:
En nefret ettiğim tip anlattığınız tip kalemde iyi çeviririm bir nevi kalemde benim gibilerin kelebeği okulda kalem çeviririm bunu evde hobi olarak yaparım. Öneriniz var mı?

Öneri yok mu kimseden.
Hoşunuza gidecekse alın, EVDE sallayın. Bizim okulda olmuştu, veledin teki sahte kelebek getirdi diye dalga geçmeyen kimse kalmamıştı onunla. Tabii öğretmenlerden işittiği azarı saymıyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı