ChatGPT'ye paralı olmasını sordum

Baskan66

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba. Forumda ChatGPT'nin paralı olabileceğini sordum. Şimdilik böyle bir durum yokmuş kendisi öyle söylüyor :). Umarım Microsoft böyle bir şey yapmaz.

Dosya Ekleri

• 346017FD-99DD-4C23-A1B1-34587A9B76F3.jpeg
    346017FD-99DD-4C23-A1B1-34587A9B76F3.jpeg
    118,7 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleyen: Moderatör:
Paralı olacaksa bile şuanda uzun süre verileri toplamak ve daha fazla gelişmesini sağlamak için hemen yapmazlar diye düşünüyorum.

Technopat hakkında ne düşünüyor kendisi merak ettim.
Ben sordum şimdi: "Technopat hakkında kesin bir bilgim yok, ancak genel olarak teknoloji hakkında yazılar yazan bir blog veya web sitesi olduğunu varsayabilirim. Eğer belirli bir sorunuz varsa daha detaylı bir cevap verebilmem için daha fazla bilgiye ihtiyacım olacaktır." yazdı :D

Ben sordum şimdi: "Technopat hakkında kesin bir bilgim yok, ancak genel olarak teknoloji hakkında yazılar yazan bir blog veya web sitesi olduğunu varsayabilirim. Eğer belirli bir sorunuz varsa daha detaylı bir cevap verebilmem için daha fazla bilgiye ihtiyacım olacaktır." yazdı :D
Recep Baltaş hakkında ne düşünüyor bak onu da merak ettim şimdi. :D

Recep Baltaş hakkında ne düşünüyor bak onu da merak ettim şimdi. :D
"Recep Baltaş hakkında doğrudan bir bilgim yok. Ancak, bireyler hakkında bilgiye sahip olmamak birçok nedenle olabilir, örneğin, bilinmeyen bir kişi olması, yeterli bilgiye sahip olmamak veya bilgiye erişimin kısıtlı olması gibi. Eğer belirli bir sorunuz varsa daha detaylı bir cevap verebilmem için daha fazla bilgiye ihtiyacım olacaktır."

Kendimi sormuştum adımı yazıp, bayağı sallamıştı :D Recep abiyi en azından tanımıyorum demiş.

Geri
Yukarı