Chrome OS Flex parlaklık kısılmıyor

Teknoyms

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba USB belleğime Chrome OS Flex kurdum. Hatta oradan yazıyorum ama parlaklığı kısamıyorum. Sonuna kadar açık kaldı. Sağ alttan kısmaya çalışınca hiçbir işe yaramıyor.

Galiba öyle hocam adamlar Google'da gezmek için işletim sistemi yapmış. :)

Eski ya da portatif cihazlarda temel işlemler ve web gezintisi için ideal, dokunmatik ekran desteği olması sebebi ile tablet moduna geçebiliyor.

Android bir telefon ile senkronize çalışması başarılı, telefonu elinize almadan birçok işlemi yapma imkanı veriyor.

Bilgisayarda sadelik ve basitlik arayanlar için bir seçenek olarak görüyorum.

En önemlisi, şuan için güvenli bir işletim sistemi denebilir.

Eski ya da portatif cihazlarda temel işlemler ve web gezintisi için ideal, dokunmatik ekran desteği olması sebebi ile tablet moduna geçebiliyor.

Android bir telefon ile senkronize çalışması başarılı, telefonu elinize almadan birçok işlemi yapma imkanı veriyor.

Bilgisayarda sadelik ve basitlik arayanlar için bir seçenek olarak görüyorum.

En önemlisi, şuan için güvenli bir işletim sistemi denebilir.
Bütün gündür kullanıyorum. Benim pc çöp sayılacak birşey hoşuma gitmedi değil hafif çalışıyor.

Sadece parlaklık işi rahatsız etti.

Bütün gündür kullanıyorum. Benim PC çöp sayılacak bir şey hoşuma gitmedi değil hafif çalışıyor.

Sadece parlaklık işi rahatsız etti.

BIOS tarafında FN hotkey ayarı var ise kontrol edin, olmadı sistem üzerinden parlaklık ayarını yapabilirsiniz.

Sayısız AMD64 cihaz olduğu için hepsi ile optimize çalışmayabilir.

BIOS tarafında FN hotkey ayarı var ise kontrol edin, olmadı sistem üzerinden parlaklık ayarını yapabilirsiniz.

Sayısız AMD64 cihaz olduğu için hepsi ile optimize çalışmayabilir.
Asus laptop hocam usb bellek üzerinden çalışıyor bundan kaynaklı olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı