Çift yayın açan kişiler ban yerse yeni hesap açıp yayın açmaya devam edebilir mi?

Pinkman

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba ben bir yayıncı çiftin arkadaşı ve Twitch moderatörüyüm. Bu arkadaşlar banlandı, saygılı bir şekilde yayın yaparken galiba hater, troll ve spam saldırısına uğradılar. Şimdi Ali ve Ayşe diyelim yayıncılar, banlanan kanal Ali'nin üzerineyse, Ayşe yeni kanal açıp onda devam edebilirler mi? Sınırsız ban yediler ve açmak zor gibi duruyor. Nefret suçu falan diyor ama öyle bir şey yok hatta bize küfürlü saldırılar oldu banlayıp defettik.

Rammus53'ü anımsattı bu olay. Discord üzerinden yazarsan Rammus'a geri dönüş yapabilir, o iyi biliyor.

Ali ban yediyse, Ayşe yayın açabilir ancak yayında Ali olursa Ayşe de perma yer. Ali Twitch'ten ban yerse hiçbir Twitch kanalı Ali'yi içeriklerinde kullanamaz. Kullanırsa banlanır. Ben de geçmişte büyük kanallarda moderatörlük yaptım. Kesin sonuç bu.

Ali ban yediyse, Ayşe yayın açabilir ancak yayında Ali olursa Ayşe de perma yer. Ali Twitch'ten ban yerse hiçbir Twitch kanalı Ali'yi içeriklerinde kullanamaz. Kullanırsa banlanır. Ben de geçmişte büyük kanallarda moderatörlük yaptım. Kesin sonuç bu.
Peki bu arkadaşlar nasıl devam edebilir birlikte yayınlarına? Olayları oydu zaten böyle couple streaming gibi yani hevesleri kursağında kaldı. Onlar forum falan bilmezler, o yüzden ben soruyorum.

Peki bu arkadaşlar nasıl devam edebilir birlikte yayınlarına? Olayları oydu zaten böyle couple streaming gibi yani hevesleri kursağında kaldı. Onlar forum falan bilmezler, o yüzden ben soruyorum.

Ajansları yoksa devam etmeleri zor şu açıdan zor Twitch ile iletişim kurulması gerekiyor. Twitch ile durmadan mailleşin belki ilgilenirler ya da farklı bir platforma geçiş yapmaları gerek. Perma ban zor bir durum. Rammus53 bile kaç senede açtırdı banını ki tekrar banlandı. Kötü olmuş üzüldüm.

Ajansları yoksa devam etmeleri zor şu açıdan zor Twitch ile iletişim kurulması gerekiyor. Twitch ile durmadan mailleşin belki ilgilenirler ya da farklı bir platforma geçiş yapmaları gerek. Perma ban zor bir durum. Rammus53 bile kaç senede açtırdı banını ki tekrar banlandı. Kötü olmuş üzüldüm.
Bunlar 10 günlük yayıncıydı. 30 izlenirken, 60 a 70 e gelirken ban yediler ve yazık yani bu nasıl bir sistem?

Çisil Hanım varmış o bizim derdimizi dinler mi? Ban appeal ticket dilekçesi yollandı.

Çisil Hanım varmış o bizim derdimizi dinler mi? Ban appeal ticket dilekçesi yollandı.

Dinler mi bilmiyorum. İştirak mıydı yayıncılarınız? İştirak değillerse farklı bir isimde açmayı denesinler bakalım n'olacak?

Çisil mevzusuna gelirsek kendisi partner yayıncılar ile bile ilgilenmiyor ki gitsin sizinle ilgilensin. Bit olayları hakkında bile ne yaptığı meçhul. Çisil koca bir balon umutlanmayın pek :D.

İştirak derken neyi kastettiğinizi bilmiyorum ama sözleşmeli değillerdi. Fakat 100 abone civarı vardı. Hediyeler geliyordu izleyenlerden ve tanıdıklardan.

Geri
Yukarı