Çiğ Domates ve Omlet

İğreniyor musun?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

lookatme

Hectopat
Makaleler
1
Çiğ domatesin suyunun ve omletin yan yana gelmesine katlanamayan benden başka kaç kişi var merak ediyorum. Şahsen ben çok iğreniyorum. Ağzımın tadı acayip bozuluyor. Sadece ben mi böyle takıntılıyım? Umarım böyle başka birileri vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhalde en çok sevdiğim meyvelerden biri domatestir. O yüzden çoğu şeye yakıştığını düşünüyorum.

Menemen de benim midemi bulandırıyor. Hele o yumurtanın akı iğrenç bir sıvıya dönüşüyor ya kusasım geliyor.

Menemen de sevmezsin şimdi sen. İğrenmem, fakat herkesin hoşlanmadığı karışımlar vardır.
İşte çok değişik bir takıntım var o konuda menemeni acayip severim. Ancak omlete çiğ domatesin suyu aktı mı ağzımın tadı bozuluyor.
Herhalde en çok sevdiğim meyvelerden biri domatestir. O yüzden çoğu şeye yakıştığını düşünüyorum.
Bütün yemeklerde ben de severim fakat tek beğenmediğim ikili bu :(
Menemen de benim midemi bulandırıyor. Hele o yumurtanın akı iğrenç bir sıvıya dönüşüyor ya kusasım geliyor.
Zevk meselesi. Yumurtanın akını pişmemiş bir şekilde ise ben de sevmem.
Omlet sevmem ama menemen guzel. :)
Menemen bence de omletten çok daha güzel. Omlet de yenmeyecek kadar kötü bir şey değil ama.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı