Çözüldü CİMER tarafından Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafına sevk edildi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

om2

Decapat
Daha fazla  
Geçen günlerde okulumdaki bir öğretmenimi şikayet etmiştim .CİMER'den şu güncelleme gelmiş :"CİMER tarafından milli eğitim bakanlığı (MEB) tarafına sevk edildi".CİMER konuyu kendi mi sevk edecek yoksa ben mi şikayetimi oraya taşımalıyım?

Çözüm
Otomatik gerçekleşir hocam işlem yapmanıza gerek yok. Sonucu size mail üzerinden iletirler. Şikayetiniz CİMER incelenmiş ve ilgili kuruma (MEB) iletilmiş ilgili kurum tarafından incelendiğinde de sonuç mailini alırsınız.
Otomatik gerçekleşir hocam işlem yapmanıza gerek yok. Sonucu size mail üzerinden iletirler. Şikayetiniz CİMER incelenmiş ve ilgili kuruma (MEB) iletilmiş ilgili kurum tarafından incelendiğinde de sonuç mailini alırsınız.

Çözüm
CİMER'in bir yaptırım gücü olmadığı için ilettiğiniz şikayeti ilgili bakanlığa iletirler. Onlar da eğer merkezle ilgili bakanlıkla ilgili bir durum yoksa il müdürlüğüne, onlarla ilgili durum yoksa ilçeye iletirler. Siz de şikayetinizin sonucuna göre benzer silsile ile çözüme ulaşırsınız yahut itiraz edersiniz.

Geri
Yukarı