Cities Skylines 2 alınır mı?

talhacosan

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill 8x2
SSD veya HDD modeli
MND 500Gb 3k/3k
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
Asus Tuf A520M Plus
İşlemci
R5 5500
Merhaba, Cities: Skylines'ı çok seviyorum, bayağı oynadım ama 2. oyunu çıktı almak istiyorum. Beğenmeyen çok fazla kişi var, epin olarak alacağım 500-600TL'ye falan.

Ben birkaç gün önce son sürümünü crack olarak indirip denedim, bence şuan alınmaz.
Ben de oyunun düzelmesini bekliyorum ve birkaç gerekli modun eklenmesini bekliyorum.
Bir forumda haziran ayının sonunda büyük güncelleme geleceğini okudum ne kadar doğru bilemem ama beklenebilir.

Merhaba, Cities: Skylines'ı çok seviyorum, bayağı oynadım ama 2. oyunu çıktı almak istiyorum. Beğenmeyen çok fazla kişi var, epin olarak alacağım 500-600TL'ye falan.
Sonradan oyunun açıklarını kapatırlarsa al bir kenarda dursun ama şimdilik yapımcılarda ne yapacağını bilmiyor parayla sattıkları dlcyi ücretsiz yaparak ön sipariş olarak alanları dolandırma söz konusu ama yine sen bilirsin.

Sonradan oyunun açıklarını kapatırlarsa al bir kenarda dursun ama şimdilik yapımcılarda ne yapacağını bilmiyor parayla sattıkları DLC'yi ücretsiz yaparak ön sipariş olarak alanları dolandırma söz konusu ama yine sen bilirsin.

Ben birkaç gün önce son sürümünü crack olarak indirip denedim, bence şu an alınmaz.
Ben de oyunun düzelmesini bekliyorum ve birkaç gerekli modun eklenmesini bekliyorum.
Bir forumda haziran ayının sonunda büyük güncelleme geleceğini okudum ne kadar doğru bilemem ama beklenebilir.

Tamamdır sağ olun.

2.oyun acayip performans ve içerik sıkıntılı çıktı. Daha önünde bayağı uzun yol var. Kesin oynarım dersen ve bütçen varsa al kütüphaneye at ama düzgün performans ve içerik bekleme. İlk oyunun yanına bile yaklaşmıyor 2.oyun.

Geri
Yukarı