Çözüldü City Car Driving 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

xxxssswcmeto

Centipat
Daha fazla  
City Car Driving 0xc000007b hatası alıyorum. Process Monitor hata raporum burda.https://www.mediafire.com/file/dk6fpik6f24onfr/Logfile.PML/file

Çözüm
Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını kaldırın.

C:\Windows\SysWOW64\msvcr110.dll

Daha sonra Visual C++ 2012 paketini (VSU4\vcredist_arm.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2012 paketlerini onarın.

Sorun yine çözülmeyecek olursa sıfırdan yeni bir rapor oluşturun.
@xxxssswcmeto

Konudaki dosyayı nasıl oluşturdunuz acaba? Merak ettim.

Sorunuzun cevabı ise altta. Hata ekranının görselini paylaşırsanız iyi olur bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim raporu yolluyorum hemen.

@xxxssswcmeto

Konudaki dosyayı nasıl oluşturdunuz acaba? Merak ettim.

Sorunuzun cevabı ise altta. Hata ekranının görselini paylaşırsanız iyi olur bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni rapor bu.

Son düzenleme:
Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyalarını kaldırın.

C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll
C:\Windows\SysWOW64\msvcp100.dll

Silinecek dosyalar msvcr100.dll ve msvcp100.dll dosyası. Sistem klasörünü silmeyin.

Daha sonra Visual C++ 2010 paketini (ia64.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2010 paketlerini onarın.

Sorununuz çözülürse belirtiniz. Çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturup paylaşınız.

Geri
Yukarı