Çözüldü Civilization VI Platinum Edition DLC'lerdeki liderlerle oynanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agatha27

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 6800h, 2x8 4800 mhz ddr5 tam, 512. M2 ssd,rtx 3050, windows 11.
Meslek
Öğrenci
Game Pass'ten Civilization VI Platinum Edition indirdim. Pakete 6 DLC ve 2 genişleme paketinin dahil olduğu yazıyor. Ama oyunda bu genişleme paketleriyle ve DLC'lerler gelen liderle vs. oynayamıyorum. Standart sürümle oynuyorum. Bunu bir yerden aktif mi etmem gerek?

Çözüm
Game Pass'ten Civilization VI Platinum Edition indirdim. Pakete 6 DLC ve 2 genişleme paketinin dahil olduğu yazıyor. Ama oyunda bu genişleme paketleriyle ve DLC'lerler gelen liderle vs. oynayamıyorum. Standart sürümle oynuyorum. Bunu bir yerden aktif mi etmem gerek?
Oyun kurarken ki ekran görüntüsünü paylaşır mısın orada değiştirme yeri olacak.

Çözüm

Şimdi fark ettim oyna seçeneği çıkıyor diye pakete dahil sanmıştım. Değilmiş. Çok yanıltıcı olmuş ama. Gidip satın alıyorum şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı