Clash of Clans köyüne nasıl saldırı yapılmalı?

ömeravcc

Centipat
İlk defa klan savaşına gireceğim yeni başladım benim belediye 10. seviye normalde yıldırım ejder yapardım ama burada pek işlemez gibi. Siz nasıl saldırırdınız?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221027-130543.jpg
    Screenshot_20221027-130543.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 143
Birliklerin en az zarar göreceği şekilde toplu saldırılı birimlere çoğul ekip gönderilmez gönderileceksede buz vs dondurulur o şekilde 2. olarakda rakibin yükseltme seviyesine göre saldırıp saldırmamak icap eder ve ben madencileri seviyorum on numara adamlar.

İlk önce 8-10 büyücü ile temizle dediğim yerleri bir temizle. Temizle ki kraliçe sağa sola kaymasın.

Sonra alttaki kraliçeyi, barbar kralın ile öldür.

Daha sonra işaretlediğim yere deprem at 4 tane. Orası kırılınca kraliçeyi oradan sal ki klan kalesini temizlesin. Klan kalesi çıktığında zehir atmayı unutma.

Daha sonra kraliçeyi öldürdüğün yere valkyrieleri sal. Kalan iksirlerin tamamını öfke al. Üzerlerine öfke bıraktığın zaman tam bir ölüm makinesi oluyorlar.

Ama önce 4-5 tane şifacı alıp kraliçenin arkasına koymayı unutma. Klan kalesine de golem ya da valkryie al.

Screenshot_20221027-130543.jpg

İlk önce 8-10 büyücü ile temizle dediğim yerleri bir temizle. Temizle ki kraliçe sağa sola kaymasın.

Daha sonra işaretlediğim yere deprem at 4 tane. Orası kırılınca kraliçeyi oradan sal ki klan kalesini temizlesin. Klan kalesi çıktığında zehir atmayı unutma.

Daha sonra kraliçeyi öldürdüğün yere valkyrieleri sal. Kalan iksirlerin tamamını öfke al. Üzerlerine öfke bıraktığın zaman tam bir ölüm makinesi oluyorlar.

Ama önce 4-5 tane şifacı alıp kraliçenin arkasına koymayı unutma. Klan kalesine de golem ya da valkryie al.

Eki Görüntüle 1554948

Adam öyle bir anlatmış bende öyle bir ciddiyette okuyorum ki gören zannedecek dünya savaşında düşman cephesine saldırma taktiği öğreniyor.

Eki Görüntüle 1554948
Sağol hocam ellerine sağlık

Geri
Yukarı