Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Skles

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam eğer Clash of Clans oynuyorsanız harika bir fırsat var. PC oyuncularına özel Clash of Clans ve Clash Royale'de harcanabilir 280TL var. Yapmanız gerekenler:

Google üzerinden play Games'i indirip oturum açmalısınız. Daha sonra Clash of Clans'ı yükleyin istediğiniz herhangi bir oyun içi satın alıma tıklayın. 280 TL altıysa direkt bedava geliyor, üzeriyse indirim uygulanıyor. Şahsen ben arkaplanları sevdiğim için 240 TL'lik arka planı ücretsiz aldım. Eğer sizde oynuyorsanız altın bilet vs. alabilirsiniz.

Önemli noktalar:

Sadece PC'de geçerli.
Son tarih 2 Aralık.
Sadece Clash of Clans ve Clash Royale'de geçerli.

Son düzenleme:
Herkese selam eğer Clash of Clans oynuyorsanız harika bir fırsat var. PC oyuncularına özel sadece Clash of Clans'da harcanabilir 280TL var. Yapmanız gerekenler:

Google üzerinden play Games'i indirip oturum açmalısınız. Daha sonra Clash of Clans'ı yükleyin istediğiniz herhangi bir oyun içi satın alıma tıklayın. 280 TL altıysa direkt bedava geliyor, üzeriyse indirim uygulanıyor. Şahsen ben arkaplanları sevdiğim için 240 TL'lik arka planı ücretsiz aldım. Eğer sizde oynuyorsanız altın bilet vs. alabilirsiniz.

Önemli noktalar:

Sadece PC'de geçerli.
Son tarih 2 Aralık.
Bunu bluestacks gibi uygulamar üzerinden mi yapacağız hocam?

Deneyelim bakalım bilgisayara play Games indiğini bilmiyordum. Beta sürecindeymiş sanırım

1701197367960.png

Dostum denedim ama olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı