Clash of Clans ucs(ultrapowa Clash server) nereden indirilir?

Makaleler
1
Yer
Türkmenistan
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci programmist(programci, yazilimci), 3DS MAX ögrencisi
Selam herkese. Ben Clash of Clans sunucusu acmak istedim gerekli olan şey ucs sunucu programiymis. Ama ben sadece kaynak kodunu buldum GitHub'da. Baska da bir şey bulamadim. Bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir bilgi bulabildiniz mi?
Buldum githubda bi seyler(hem kaynak kodu hem derlenmis programi):

Bu githubdaki Server ve Client indirdigimde indirme zamani varmis yani bi 10-20 dakika kadar indirme zamani var ama ben o zamanda indiremedim. Internet hizim dusuk. Indirip Google driveye yukleyip verecek kisi varmidir!

Son düzenleme:
Buldum GitHub'da bir seyler(hem kaynak kodu hem derlenmis programi):

Bu GitHub'daki server ve Client indirdigimde indirme zamani varmis yani bir 10-20 dakika kadar indirme zamani var ama ben o zamanda indiremedim. Internet hizim dusuk. Indirip Google Drive'ye yukleyip verecek kisi var midir!

Kurulum videosu mevcut mu?

Kurulum videosu mevcut mu?
YouTube de kurulum videosi buluniyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ama ben soyledigim gibi indiremedim yardim edermisiniz!

YouTube de kurulum videosi buluniyor:

Ama ben soyledigim gibi indiremedim yardim edermisiniz!
Çok teşekkür ederim size Türkmenistan'a selamlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı