CoD Black Ops 3 zombies hala aktif mi?

Berk Chelik

Hectopat
Merhaba, yıllar önce Black Ops 3 zombies modunu çok oynardım güzel ekip denk gelirdi saatlerce akardı. Şimdi tekrar indireceğim lakin oyuncu var mıdır emin olmak istiyorum.

Kendin oynarsan da gayet eğlenceli bir oyun hala zaten modlanabilir olduğu için çok farklı çeşit çeşit şey var sıkılmazsın. Online olarak da hala aktif ben yabancılarla vs girdim birçok kez ama arkadaşlarında varsa çok daha eğlenceli yoksa da Steam'den ekle beni gireriz birlikte sonra.

(Controller takarsan split screen olur en azından kendi PC'nde arkadaşınla oynayabilirsin)

Kendin oynarsan da gayet eğlenceli bir oyun hala zaten modlanabilir olduğu için çok farklı çeşit çeşit şey var sıkılmazsın. Online olarak da hala aktif ben yabancılarla vs girdim birçok kez ama arkadaşlarında varsa çok daha eğlenceli yoksa da Steam'den ekle beni gireriz birlikte sonra.

(Controller takarsan split screen olur en azından kendi PC'nde arkadaşınla oynayabilirsin)
Hocam merak ettiğim bir şey var, çoğu yerde Black Ops 3 online hackerlerinden bahsedilmiş. IP adresini ele geçiren hackerler mevcutmuş çoğu kişiyi rahatsız ediyorlarmış oyunda bu doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı