CoD indirime girer mi?

1715608742271.png

Hocam benim dediğim bu 3'ü indirime girer mi Battle da onlar yok diye biliyorum

Hmmm. Ondan emin değilim. Ancak, Activision indirim döneminde steam deki ona bağlı oyunlar da indirimde oluyor. Bu akşamki indirimden bağımsız olacaktır.

Hmmm. Ondan emin değilim. Ancak, Activision indirim döneminde Steam'deki ona bağlı oyunlar da indirimde oluyor. Bu akşamki indirimden bağımsız olacaktır.

Anladım sağ olun Activision indirimleri güzel olabiliyor mu bilginiz var mı?
Bir de aşırı pahalı değil mi ya bunlar eskiden oynardık oynamak istedim fiyatı görünce şok oldum

Anladım sağ olun Activision indirimleri güzel olabiliyor mu bilginiz var mı?
Bir de aşırı pahalı değil mi ya bunlar eskiden oynardık oynamak istedim fiyatı görünce şok oldum

Hocam Activision çoktan türkiyeyi bıraktı neredeyse. TL, USD'ye geçmeden oyunlarının fiyatlarını zamladı son indirimden sonra. İndirim olur büyük ihtimalle ama bana kalırsa 10 dolardan aşağıya inmezler.

Steam'in indirim bittiğinde 1 ay bekleme süresini günü gününe uyguluyor diye biliyorum. Eğer uyguluyor ise hayır, girmeyecek.
En son 18 Nisan'da indirime girmiş ve 2 Mayıs'ta bitmiş. Bu koşullar içinde 2 Haziran'dan sonra ki indirimlerde fiyatı düşecektir.
1715610672793.png

İlgili Yazı:
Bir indirimin bitiş tarihiyle bir sonraki yeni indirimin başlangıç tarihi arasında 30 gün olmalıdır. Her zaman olduğu gibi, Steam genelinde yapılan dönemsel indirim etkinlikleri (Sonbahar İndirimi, Yaz İndirimi, Kış İndirimi ve İlkbahar İndirimi) için bu indirimler arası bekleme kuralı geçerli değildir.
Kaynak: https://store.steampowered.com/news/group/4145017/view/3396303599636871314

Geri
Yukarı