Coinpayu sitesi güvenilir mi?

Sqyrox

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1650ti Intel core i5 10. Nesil 8gb ram
Okumanın çok bir işe yaramadığı bu dönemde internetten nasıl para kazanacağımı araştırırken coinpayu sitesini buldum ama ne kadar güvenilir çok anlayamadım. Bu site güvenilir mi? Yazarsanız sevinirim.

Okumanın çok bir işe yaramadığı bu dönemde internetten nasıl para kazanacağımı araştırırken coinpayu sitesini buldum ama ne kadar güvenilir çok anlayamadım. Bu site güvenilir mi? Yazarsanız sevinirim.

Reis ben ödeme aldım ama her sisteme güvenme benden sana tavsiye referans bul öyle daha çok kazanırsın ve bu tarz işler kazandırmaz zor kazandırır da eline geçen para ile bir şey alamazsın bunun gibi çok yöntem var internet paylaşarak(mobil veri ve kullandığın internet yani modem Wi-Fi) güvenilir siteler var ama çok güvenme dur sana atayım siteyi güvenilir olanları listelemiş

@Baydemir2344 coinpayuda ortalama günde kaç dolar kazanıyordun.

Reis ben çok kullandım hatta referans satın aldım sonra sattım vs ama kazandırmıyor çok az yapmana değmez bir ara window ads kısmı vardı her izleme başına sana verdiği satoshi 5 ila 10 idi bazı görevlerde sana 60 satoshi bile veriyor ama zamanını öldürüyor değmez boş ver.

İyi para kazanmak istersen eğer sertifikalı eğitimlerden birini al kendini geliştir. Ben öyle yaptım ve şu an 20 yaşında olmama rağmen arabamı aldım. Şu an hem YKS'ye hazırlanıp hem de iş yapıyorum.

Bir şey diyeceğim hesap eksiye düşebiliyormuş da bir de borçlanmayız değil mi?

Borçlanmazsın ama uzun süre girmezsen banlanıyorsun bakiye de sıfırlanıyor çok verse eyvallah da vermiyor ki sistem çok saçma borçlanma da olmaz rahat ol ben 2-3 kez bıraktım ne borç istedi ne de aldı bakiye azdı ve bakiye sıfırlandı.

Hocam cevabınız İçin çok teşekkür ederim eski hesabımı geri aldım. Kusura bakmayın ama bunlar beni mailinden dolayı borçlandırıp bir de para istemezler değil mi ya da kullanıcı şartlarından “biz size ödeme yaparken paranızı aktarma konusunda bir sıkıntı çıkarsa sorumlu değiliz” diyor yani rastgele bir coin IBAN'ına benim hesabımdan para çekilmiş de kaybolmuş ama yine de benim o parayı onlara ödemem lazım gibi bir şey olmaz değil mi? Son olarak hocam ben bunlara 3 gündür yazıyorum hala dönmediler hesabımı nasıl kapatabilirim kurtulmak istiyorum bundan.

Borçlanmazsın ama uzun süre girmezsen banlanıyorsun bakiye de sıfırlanıyor çok verse eyvallah da vermiyor ki sistem çok saçma borçlanma da olmaz rahat ol ben 2-3 kez bıraktım ne borç istedi ne de aldı bakiye azdı ve bakiye sıfırlandı.
Hocam kusura kalmayın ama beni ya da sizi dolandıramaxlar değil mi? Bize borç takıp e-posta üzerimizde diye bize borç ödetemezler. Bir de lütfen cevap verin neden hesap kapatmıyorlar ya da cevap vermiyorlar maillere.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı