Core i7 4930K sistem toplama

Ceyhun Arican

Hectopat
Bu sistem hakkinda ne dusunuyorsunuz? Uyumluluk nasil birde tavsiye ettiginiz daha iyi bir sey varmi bu listeden disarida.

vwtk.png

Kasadan neden o kadar kıstın ? O sisteme 80 TL'lik bir kasa hiç olmamış. Corsair 400r alabilirsin , çok para vermek istemiyorsan Zalman Z9 modelini tercih edebilirsin.

İslemci ile anakart uyumsuz mu ? eBay'da combine olarak satiliyor. Ben de uyumlu ki kombine olarak satiyorlardir dedim. Peki uyumlu bi anakart onerebilirmisiniz ama wifi si mutlaka olmali.

- - - Güncellendi - - -

Kasa yeterli dediler ama sizin tavsiye ettiginiz en fazla 150$ dolar olan bi kasa onerrmisinz? Hafif olsun, tasimasi zor olmasin. Maglum miamideyim suanda. Turkiyeye ocak gibi doncem. Hafif bisi olmasi sart en iyisi nedir siz soyleyin.

Ramlerin mhz 2400. Dostum onları 1600 e düşür çünki işlemcin yanlış hatırlamıyorsam 1600 den fazlasını desteklemiyor. Ayrıca referans model e.k alma. Ya gigabyte oc al yada asusun direct cu 2 nin çıkmasını bekle.

Benim bildigim 1866 mhz ye kadar destekliyor ama degistiririm haklisin, bi yanlislik olmus. Lakin o.c yapcagim icin 2100 yada 2400 u destekledigini duydugum icin sanirsam bunu secmistim.

- - - Güncellendi - - -

Ayrica sebebi sorabiliri miyim? Ekran kartinda evga gfx 780ti en iyi ve en verimli ekran karti oc side var ustelik.

- - - Güncellendi - - -

Recep bey de sahenelere gelse de bi yorum yapsa beau:D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı