CORE I7 4960X sistem toplama

• Konuyu başlatan batuhansaltik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu ben bu forumu anlamıyorum. İnsanlar sistem önerisi istiyorlar fakat öneriden başka her şey söyleniyor yorumlarda. Arkadaşın toplayacağı sistem hayali olabilir, gerçek olabilir. Şimdi alacak olabilir, sonra alacak olabilir veyahutta hiç almayacak olabilir. Nedir bu para kanıtı istemeler falan? Burası yardımlaşma yeri değil mi? Madem ki insanların toplamak istediği sistemlere inanmıyorsunuz o zaman hiç yorum atmayın böylece ne siz yorulursunuz ne de insanların moralini bozarsınız. Adam oraya ses kartı koymuş fakat başka bir arkadaşın yazdığı sistemde ses kartı falan yok. Karışmayın her şeye arkadaşlar. İnsanlar iddaadan para kazanmış olabilir, zengindir her yıl pc toplayabilecek durumu vardır en iyi sistemi toplamak istiyor olabilir, banka soymuş olabilir, öğrencidir yazın alacağı sistem için öneriler istiyor olabilir, ağır iş yapıyordur bir yandan da üst düzey oyun oynamak istediği için pahalı işlemci istiyor olabilir vs vs. Bırakın, insanlar hayali sistem önerisi istesinler. Belki adam öyle öyle bu işler konusunda bilgi sahibi olacak? Elinize mi yapışır yani öneri yapmak? Fatura istemek nedir ya? Size ne adamın parasından? Kanıtlamak zorunda değil. Kaldı ki, durumu iyi olmayan bir insan da bu foruma girip pekala 2000 TL'ye hayali sistem önerisi istiyor olabilir. Fakat onlarda hiç kanıt istediğinizi göremedim.
Sözün özü şudur ki; paranoya yapmanın lüzumu yok. İstediğiniz kişiye istediğiniz sistemi toplama da ve öneriler yapmakta özgürsünüz. Fakat insanların hevesini kırmaya hakkınız yok.

Teşekkürler Kardeşim Sadece Önerilerinizi Bekliyorum Eleştirinizi Değil. Parayla İlgili Kanıtım Yok, Aylık 800 TL maaş aliyorum , 88 TL çocukluk maaşi , mesailerle birlikte 1 milyari buluyor.
Dediğim gibi 12 ay taksitle ve dolarin düşmesini bekliyorum.

Not: Bilgisayar Öğrencisiyim. Açıktan Okuyorum. Bilgisayar Kursunada Gidiyorum. İlerde Bilgisayar Bana Lazim Olacağindan Dolayi Hem Oyun Hem Render Yapabilecek Bir Öneri Sunarsaniz Sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı