Elektronik Corsair 3000D Airflow RGB - 2399 TL

4000X kullanıyorum işte, Sapphire Nitro+ RX 6900XT SE+ var kasanın içinde.

Eki Görüntüle 2145896

Corsair H150 sıvı soğutucu yukarıya sığmadı, 3 fan sığmıyor daha doğrusu, bu yüzden öne takmam gerekti, destek var deniyor ama ön tarafta var, üstte yok. 240'lık falan almanız lazım.

Reis sana bir şey soracağım ben 3000 D modelini aldım. Fanları takamadım anakatta ARGB girişi yok. Kasada kontrolcü gelmedi ne yapmam lazım.

Reis sana bir şey soracağım ben 3000 D modelini aldım. Fanları takamadım anakatta ARGB girişi yok. Kasada kontrolcü gelmedi ne yapmam lazım.
Kontrolcü olmadan sadece fanları takarsın ışıklar çalışmaz. Bu yüzden zaten ben set olarak dolu paketin alınmasını öneriyorum hep. Sol kapağı açtığında orada 6 'lı RGB Hub 'ı olmalı.

1 adet stok görünüyordu. Ancak şu mesaja takıldım:"
Merhaba,

Bu siparişi, önceki satın alma geçmişinize göre, bir hanenin temel ihtiyaç sınırını aşıyor olması nedeniyle kabul edemiyoruz. Kullanım ve satış koşullarımızda belirtildiği üzere, ürünleri yalnızca ortalama bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda satıyor ve yalnızca son tüketicilere satış yapıyoruz. Bu durum, tek bir siparişteki ürünlerin sayısı için geçerlidir. Söz konusu prensip, aynı ürüne yönelik verilen birden fazla sipariş için de geçerli olup ayrı siparişlerin toplamda normal bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir miktara denk gelip gelmediği gözetilir.

Sipariş politikalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için "Amazon.com.tr kullanım ve satış koşulları" sayfamızın "sözleşme" bölümüne bakın. Amazon.com.tr'deki tüm sayfaların altında bu sayfanın bağlantısını bulabilirsiniz.

Siparişinizi hata sonucu iptal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bu mesajı yanıtlayıp durumu bize bildirin.

İptal edilen siparişinizin para iadesi 5 ila 7 gün içinde ödeme aracınıza gönderilir.

-- Sipariş numarası: 407-6783050-7366765

Hesap uzmanı"
3 defa denedim bir tanesini farklı adrese verdim ancak yine olmadı.

Geçmiş olsun sen de benim gibi qla ban yedin. Allah yardımcın olsun.

Kontrolcü olmadan sadece fanları takarsın ışıklar çalışmaz. Bu yüzden zaten ben set olarak dolu paketin alınmasını öneriyorum hep. Sol kapağı açtığında orada 6'lı RGB Hub'ı olmalı.

Ben fanları da takamadım. sadece tekini taktım hepsini takabilir miyim kontrolcü olmadan.

benim anakrtta sadece sys fan girişi var var onada zaten 1 tane takabiliyorum başka bi yere takılıyor mu fanlar rgb siz yapsam anakrt b450m sh2

Zaten bu forumdaki sıcak fırsat mantığını bir türlü anlayamadım. Buradaki saçma onay sistemi ile adamakıllı sıcak fırsat paylaşımı yapmanın mümkünatı yok.

Aman hocam sakın eleştireyim deme "konuyla alakasız" diye işaretleyip yorum siliyorlar. Eleştiri kaldıramıyoruz baskıcı totaliteriz diyemiyorlar da böyle bahanelere sığınıyorlar. Bana bir yeri hatırlatıyor bu sistem bir ülkeyi, çıkaracağım az kaldı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı