Corsair HS 80 nasıl garantiye gönderilir?

jeis0

Decapat
Merhaba, kulaklığı İtopya'dan aldım daha 2 gün oldu. Kulaklıkta canımı sıkan bir dip ses sorunu var ve kulaklığın sol tarafından gelen tiz bir ses var cidden rahatsız ediyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum sizce ne yaparlar, değiştirirler mi? Veya iade edip başka bir kulaklık mı alayım sizin tavsiyeniz nedir?
Ve nasıl garantiye gönderebilirim?

Aldığım ürün:
CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Beyaz Kablolu Gaming Kulaklık

Dip ses sorunu yaşayanlar var forumda, açıkçası ne kadar fazla bilmiyorum denemeden. Bir şey açık değilken mi duyuluyor sadece? Sol tarafından gelen tiz bir ses için garantiye gönderin direkt zaten.

Bence değişim isteyin, garantiyle giderse iş uzar.

İade edip başka kulaklık alayım derseniz de bunun fiyatı iyi.

Dip ses sorunu yaşayanlar var forumda, açıkçası ne kadar fazla bilmiyorum denemeden. Bir şey açık değilken mi duyuluyor sadece? Sol tarafından gelen tiz bir ses için garantiye gönderin direkt zaten.

Evet bir şey açık değilken duyuluyor fakat bazen video izlerken de anlaşılabiliyor.
Sol taraftan gelen tiz sesi ilk aldığım gün gelmiyordu fakat bu gün duymaya başladım.

Bence değişim isteyin, garantiyle giderse iş uzar.

İade edip başka kulaklık alayım derseniz de bunun fiyatı iyi.

Oo, fiyat çok iyi. İade edip bunu alabiliyorsanız alın. EQ ile süper oluyor.

Merhaba, kulaklığı İtopya'dan aldım daha 2 gün oldu. Kulaklıkta canımı sıkan bir dip ses sorunu var ve kulaklığın sol tarafından gelen tiz bir ses var cidden rahatsız ediyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum sizce ne yaparlar, değiştirirler mi? Veya iade edip başka bir kulaklık mı alayım sizin tavsiyeniz nedir?
Ve nasıl garantiye gönderebilirim?

Aldığım ürün:
CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Beyaz Kablolu Gaming Kulaklık
direkt iade et hazır 14 gün olmamışken. Sorunu ister belirt ister belirtme almak zorundalar zaten.
Onun dışında Corsair kulaklık alınmaz zaten neredeyse her modelinde sorunlar mevcut.

Almadan önce çok övmüşlerdi.
Valla hocam Corsair ve Technopat aynı cümlede geçiyorsa oradan kaçın:D Bu forumda Corsair'i eleştiren veya kötüleyen neredeyse hiç yok. Şahsen bende çok övüldüğü için
Corsair Void Elite 7.1 almıştım. Cızırtı problemleri mi dersiniz boğukluk mu dersiniz kablo yırtılması mı dersiniz ped soyulması mı... Her türlü şeyi yaşadım. Tekrardan 6-7 senelik Arctis 5'ime geri döndüm. Ne bir problem yaşadım ne de rahatsız etti beni ses kalitesi bakımından. Deneyimlerime göre Steelseries ve Logitech sizi yarı yolda bırakmaz. Ha çok istiyorsanızda HyperX alabilirsiniz ama şahsen Logitech G PRO 7.1 varken alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı