Elektronik Corsair HS80 2499TL

EfeAkkaya

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual V2 OC---AMD Ryzen 5 7600X
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: A101 Klavyesi
Telefon: S20FE
GamePad: GC30 V2
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)
Corsair garantisi berbat türkiyede. Malın arkasında durmuyorlar, pad kendiliğinden çıktı. Garanti kapsamında değiştirmiyorlar ve yeni pad alın diyorlar. Aklınız varsa corsair kullanmayın TR'da.

Bu mu Razer V2 SE mi fiyatlar aynı gibi.
Benim önerim V2 SE olurdu ama şuan indirimi bitti fiyatları 3400 bandında. Acil alacaksanız HS80 alabilirsiniz ama beklerseniz indirime giriyor ara ara V2 SE. Malzeme kalitesi olarak kesinlikle fark var. V2 SE üstün bu konuda. Corsair global desteği kesmeseydi HS80 mantıklı olabilirdi bazen sıkıntı yokken bile bedava ped falan gönderiyorlar. Aradaki genel farklar düzgün EQ ayarı yapıldığında ses kalitesinin farkı yok denecek kadar az. Mikrofonda HS80 önde ama V2 SE profesyonel ses ile alakalı iş yapan birisi değilseniz çok çok yeterli. Rahatlıktan bahsedecek olursak kafanız büyükse HS80 iyi bir tercih olmaz. Yazılım konusunda iCue kötü ama Synapse'de iyi değil yani Synapse daha iyi ama ikiside çok iyi değil. İkisini de denemiş kullanmış birisi olarak bu yorumları yaptım. Şuan V2 SE kullanıyorum. Hangisi indirimdeyse o alınabilir. 2500TL bu kulaklık için güzel fiyat V2 SE'de 2600'lere düşüyor.

Corsair garantisi berbat türkiyede. Malın arkasında durmuyorlar, pad kendiliğinden çıktı. Garanti kapsamında değiştirmiyorlar ve yeni pad alın diyorlar. Aklınız varsa corsair kullanmayın TR'da.
Evet maalesef global desteği kestiği için Corsair, distrübitörlerde sıkıntı çıkartmaya yer arıyor.

Ayrıca HS80'in indirim sadece mağazalarda onu da unutmayın.

Son düzenleme:
Benim önerim V2 SE olurdu ama şu an indirimi bitti fiyatları 3400 bandında. Acil alacaksanız HS80 alabilirsiniz ama beklerseniz indirime giriyor ara ara V2 SE. Malzeme kalitesi olarak kesinlikle fark var. V2 SE üstün bu konuda. Corsair global desteği kesmeseydi HS80 mantıklı olabilirdi bazen sıkıntı yokken bile bedava ped falan gönderiyorlar. Aradaki genel farklar düzgün EQ ayarı yapıldığında ses kalitesinin farkı yok denecek kadar az. Mikrofonda HS80 önde ama V2 SE profesyonel ses ile alakalı iş yapan birisi değilseniz çok çok yeterli. Rahatlıktan bahsedecek olursak kafanız büyükse HS80 iyi bir tercih olmaz. Yazılım konusunda iCUE kötü ama Synapse'de iyi değil yani Synapse daha iyi ama ikisi de çok iyi değil. İkisini de denemiş kullanmış birisi olarak bu yorumları yaptım. Şu an V2 SE kullanıyorum. Hangisi indirimdeyse o alınabilir. 2500TL bu kulaklık için güzel fiyat V2 SE'de 2600'lere düşüyor.

Evet maalesef global desteği kestiği için Corsair, distrübitörlerde sıkıntı çıkartmaya yer arıyor.

Ayrıca HS80'in indirim sadece mağazalarda onu da unutmayın.

V2 SE bir daha indirime girmez gibi geliyor maalesef, 1 gunle kacirdim tam alacaktim.

Geri
Yukarı