Corsair K60 RGB Pro klavye CTRL tuşu kırıldı

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Corsair K60 RGB Pro modelli klavyemin CTRL tuşunun plastiği kırıldı. (Switch değil normal tuştan bahsediyorum.) Corsair tuş takımı bulamadın Corsair Instagram hesabına yazdım ama cevap veren olmadı. Bu klavye ile uyumlu bildiğiniz tuş takımı varsa atabilir misiniz? Süre fark etmez şimdilik FN tuşunun sağındaki CTRL tuşunu çıkarttım soldakine taktım öyle idare ediyorum ama güzel durmuyor uyumlu tuş takımı linki atarsanız ya da aklınızda başka bir çözüm varsa söylerseniz çok sevinirim. İyi akşamlar.
Bir şey daha sormak istiyorum. Bu klavyeme uyar mı?

Son düzenleme:
Corsair K60 RGB Pro modelli klavyemin CTRL tuşunun plastiği kırıldı. (Switch değil normal tuştan bahsediyorum.) Corsair tuş takımı bulamadın Corsair Instagram hesabına yazdım ama cevap veren olmadı. Bu klavye ile uyumlu bildiğiniz tuş takımı varsa atabilir misiniz? Süre fark etmez şimdilik FN tuşunun sağındaki CTRL tuşunu çıkarttım soldakine taktım öyle idare ediyorum ama güzel durmuyor uyumlu tuş takımı linki atarsanız ya da aklınızda başka bir çözüm varsa söylerseniz çok sevinirim. İyi akşamlar.
Bir şey daha sormak istiyorum. Bu klavyeme uyar mı?

Ben mx speed lp modelini kullanıyorum, eğer mx speed ise uymayabilir. Ama cherry viola versiyonu ise uyacağını düşünüyorum.

LP modeli ise o linkteki tuslar yuksek kalir digerlerine kiyasla
Siz bir ürün önerebilir misiniz? ben çok anlamıyorum da.
Ben mx speed lp modelini kullanıyorum, eğer mx speed ise uymayabilir. Ama cherry viola versiyonu ise uyacağını düşünüyorum.
Hocam söylediğim gibi ben çok anlamıyorum bu işlerden siz bana ürün önerebilir misiniz rica etsem? çok teşekkür ederim.

Siz bir ürün önerebilir misiniz? Ben çok anlamıyorum da.

Hocam söylediğim gibi ben çok anlamıyorum bu işlerden siz bana ürün önerebilir misiniz rica etsem? Çok teşekkür ederim.

Eğer keycap değiştirmek istemiyorsan Corsair'a kendi sitesinden yazabilirsin cevap veren olacaktır.
Ama yeni bir keycap seti satın almak istersen (Cherry viola için geçerli) sana kalmış konusunu forumda bulacağını düşünüyorum. Low profile keycap araştırdım ama ben bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı