Çözüm Corsair Katar Pro XT pembe ışıkta takılı kalıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre Eseroğlu

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, yeni aldığım farede başlıkta olduğu gibi bir sorunla karşılaştım. Bu sorun sadece Corsair iCUE yazılımı çalışırken oluyor. Biraz daha ayrıntı vermem gerekirse, örneğin iCUE yazılımından mouse ışığını Rainbow olarak seçtim ve sorunsuz olarak çalışıyor fakat belli bir süre sonra ışık pembe oluyor ve iCUE yazılımından ışık ayarlarıyla oynamak sorunu düzeltmiyor. Bu durumda ya USB'yi çıkartıp takmak ya da iCUE yazılımını kapatmak-yeniden başlatmak gerekiyor. Sorunun çözümünü forumlarda veya internette bulamadım ve çözümü sizlerle paylaşmak istedim.

Çözüm: Settings-iCUE settings bölümünde enable SDK tikini devre dışı bırakıyoruz.
Not: (iCUE 1.5.24 sürümünü kullanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, yeni aldığım farede başlıkta olduğu gibi bir sorunla karşılaştım. Bu sorun sadece Corsair iCUE yazılımı çalışırken oluyor. Biraz daha ayrıntı vermem gerekirse, örneğin iCUE yazılımından mouse ışığını Rainbow olarak seçtim ve sorunsuz olarak çalışıyor fakat belli bir süre sonra ışık pembe oluyor ve iCUE yazılımından ışık ayarlarıyla oynamak sorunu düzeltmiyor. Bu durumda ya USB'yi çıkartıp takmak ya da iCUE yazılımını kapatmak-yeniden başlatmak gerekiyor. Sorunun çözümünü forumlarda veya internette bulamadım ve çözümü sizlerle paylaşmak istedim.

çözüm: Settings-iCUE settings bölümünde enable SDK tikini devre dışı bırakıyoruz.
Not: (iCUE 1.5.24 sürümünü kullanıyorum)

Yeni sürümde iCUE settings e girdikten sonra software and Games kısmına tıklamanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı