Satılık Corsair Vengeance 16 GB(2x8) 3000MHz DDR4 CMK16GX4M2D3000C16 Dual kit RAM

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Kendi sistemimden yetersiz geldiği için söktüm. Üründe herhangi bir sorun, problem yoktur. Ankara içi elden teslim etmeyi düşünüyorum. Fiyat: 800TL.

@DarKSaGaa sadece olumsuz atıp gitmek yerine fikrini söylesen de gerekli ise düzeltmeler yapsak daha verimli olmaz mıydı?

Son düzenleme:
Hocam LPX RAM'ler kaliteli değil, ondan çok daha kaliteli Vulcan TUF 2x8 RAM'in sıfır fiyatı bile 1080 TL iken o paraya asla alıcı bulamazsınız.

Size tavsiyem 750-800 TL'den satmanız yönünde olacaktır ki o da gayet iyi bir rakamdır, bana kalsa 700 TL bile vermem.

Hocam LPX RAM'ler kaliteli değil, ondan çok daha kaliteli Vulcan TUF 2x8 RAM'in sıfır fiyatı bile 1080 TL iken o paraya asla alıcı bulamazsınız.

Size tavsiyem 750-800 TL'den satmanız yönünde olacaktır ki o da gayet iyi bir rakamdır, bana kalsa 700 TL bile vermem.

Piyasayı bilmiyordum. Sarı site üzerine baktığımda da bu bantta fiyatları gördüm. Fiyatı revize ettim değerli yorumun için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı