Elektronik Creative Live! Cam Sync 1080p Webcam V2 520TL

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

Bildiğim kadari ile Prime ile alınca 200TL üstü yurt dışı alışverişlerde kargo ücretsiz oluyor, bu üründe de geçerli mi bilmiyorum. O şekilde alırsanı 540TL oluyor, Nays'da Prime alınca %50 cashback oluyor yani Prime 40TL yerine 20TL'ye geliyor. O şekilde de fiyat 520TL oluyor.

Ürün hakkında bilgim yok, yazınız.

Creative çok iyi bir marka, kamera konusunda da iyilerdir muhtemelen. Yorumlar hep övmüş. Alınır.

1 hafta önce aldım, bugün elime ulaştı. Benimkinde bir problem yoksa eğer çok parazitli bir görüntü var. Onun harici mikrofon, yazılım vs. çok iyi.
Videosu varsa aslında güzel olur. Sıkıntısı varsa iade edin derim.

Yaklaşık 2-3 aydır bu fiyatta hatta 20-30 TL zam gelmiş. Sadece biraz parazitli bir görüntü sunuyor. Bu fiyat bandında yine de alınabilir. Onun haricinde kaliteli bir ürün.

Videosu varsa aslında güzel olur. Sıkıntısı varsa iade edin derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ucuz etin yahnisi gibi :)
Creative marka webcam için fiyat uygun geldi de bir nedeni varmış demek…

Geçenlerde görmüştüm sanırım 480 civarındaydı, güzele benziyor ancak C310 da buna yakın fiyattaysa ben şahsen C310 alırdım.
Logitech C310 modeli 720P 30FPS görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca piyasası 800-850 TL civarında. Creative Live 1080P 30FPS görüntü kalitesi sunuyor ayrıca 520 TL. İkisi arasında kesinlikle Creative Live tercih edilmeli. HD çözünürlük artık geniş ekranlarda çamur gibi gözüküyor. Aradaki fiyat farkı da cabası. Ayrıca iki ürün arasında görüntü kalitesi, yazılım ya da malzeme kalitesi açısından dağlar kadar fark yok. Hatta Creative Live daha iyi denebilir. Bu fiyat farkına Logitech C310 kesinlikle değmez. Az kaliteyi pahalıya almak olur...

Logitech C310 modeli 720P 30FPS görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca piyasası 800-850 TL civarında. Creative Live 1080P 30FPS görüntü kalitesi sunuyor ayrıca 520 TL. İkisi arasında kesinlikle Creative Live tercih edilmeli. HD çözünürlük artık geniş ekranlarda çamur gibi gözüküyor. Aradaki fiyat farkı da cabası. Ayrıca iki ürün arasında görüntü kalitesi, yazılım ya da malzeme kalitesi açısından dağlar kadar fark yok. Hatta Creative Live daha iyi denebilir. Bu fiyat farkına Logitech C310 kesinlikle değmez. Az kaliteyi pahalıya almak olur...
En son aralarında 50 TL fark vardı hocam o yüzden öyle yazdım :D Yoksa konudaki kamera gayet iyi. Hatta araştırırken alma niyetim yoktu ama bir alsam mı diye düşündürtmedi değil. İhtiyacım olsa ucuza alacabileceğim kameralarda ilk sırada olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı