CRP değeri neden 200 çıktı?

Kerembzd19

Hectopat
Arkadaşlar 17 yaşındayım.
CRP değerim ekrandaki gibi 208 çıktı endişeleniyorum doktorum işinden pek anlamıyor. Tomografi çekildim işinden anlayan arkadaşlar varsa raporu atabilirim.

Dosya Ekleri

• IMG_2623.png
    IMG_2623.png
    96,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
@Kerembzd19 tomografi raporu çıktı mı? Karaciğerin durumunu öğrenmek lazım. Yüksek bir değerde ve ilaç tedavisine başlanması lazım.

Kas ve eklem ağrıları halsizlik baş ağrısı gibi şeyler veya nefes almada zorlanma hissediyor musun?

Tomografi raporun mevcut ise bakmanı ve paylaşmanı rica edeceğim.

@Kerembzd19 tomografi raporu çıktı mı? Karaciğerin durumunu öğrenmek lazım. Yüksek bir değerde ve ilaç tedavisine başlanması lazım.

Kas ve eklem ağrıları halsizlik baş ağrısı gibi şeyler veya nefes almada zorlanma hissediyor musun?

Tomografi raporun mevcut ise bakmanı ve paylaşmanı rica edeceğim.

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için rapor yazılı olarak çıktı tam sonuç birkaç saate çıkacak sanırım cuma akşamından beri baş ağrım vardı iki kez ağrıdı dolarex ile geçirdim karnıma kramplar sancılar giriyor halsizlik biraz var eklem ağrım çok yok hafif bir ateş çıktı nefes zorluğu çekmiyorum mailiniz veya size ulaşabileceğim bir iletişim adresi bırakır mısınız ya da buraya atmak uygunsa buradanda atabilirim.

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için rapor yazılı olarak çıktı tam sonuç birkaç saate çıkacak sanırım cuma akşamından beri baş ağrım vardı iki kez ağrıdı dolarex ile geçirdim karnıma kramplar sancılar giriyor halsizlik biraz var eklem ağrım çok yok hafif bir ateş çıktı nefes zorluğu çekmiyorum mailiniz veya size ulaşabileceğim bir iletişim adresi bırakır mısınız ya da buraya atmak uygunsa buradanda atabilirim.
Hocam ne durumdasınız bende 1 aydır geçmeyen bir hastalık var antibiyotik içiyoruz 10 güne hasta oluyoruz en sonunda crp 50 çıktı iltihabın var dediler yine antibiyotik verdiler 1 ayda 3 antibiyotik olacak ama gitmiyor bu iltihap hala güçsüz hissediyorum bugünde bayılacak gibi oldum vücudumda 10-15 dk aynı pozisyonda Kalsa hemen karincalaniyor siz ne duruma geldiniz.

Hocam ne durumdasınız bende 1 aydır geçmeyen bir hastalık var antibiyotik içiyoruz 10 güne hasta oluyoruz en sonunda CRP 50 çıktı iltihabın var dediler yine antibiyotik verdiler 1 ayda 3 antibiyotik olacak ama gitmiyor bu iltihap hala güçsüz hissediyorum bugünde bayılacak gibi oldum vücudumda 10-15 dk aynı pozisyonda kalsa hemen karincalaniyor siz ne duruma geldiniz.

Dostum bende bu hafta günde 5 antibiyotik içerek bitirdim ama bugün karın ağrısı vardı ve kahvaltıdan sonra yatınca ateş ve halsizlik dil boyu oldu ilaçların yat etkisi olabilir diye birkaç gün bekledikten sonra tekrar değerleri göstericez ama bende senin gibi aşırı halsizlik hissediyorum yürüyüş yapmak bence iyi geliyor sizin hastalığınız ne acaba?

Dostum bende bu hafta günde 5 antibiyotik içerek bitirdim ama bugün karın ağrısı vardı ve kahvaltıdan sonra yatınca ateş ve halsizlik dil boyu oldu ilaçların yat etkisi olabilir diye birkaç gün bekledikten sonra tekrar değerleri göstericez ama bende senin gibi aşırı halsizlik hissediyorum yürüyüş yapmak bence iyi geliyor sizin hastalığınız ne acaba?
Valla bende normal bildiğiniz hastalık oluyor halsizlik ateş kusma gibi ama antibiyotikler iltihabı götürmüyor 10 güne yine hastalaniyorum doktor kanında iltihap var dedi tekrar antibiyotik verdi bakalım bu sefer ne olacak

Vallahi bende normal bildiğiniz hastalık oluyor halsizlik ateş kusma gibi ama antibiyotikler iltihabı götürmüyor 10 güne yine hastalaniyorum doktor kanında iltihap var dedi tekrar antibiyotik verdi bakalım bu sefer ne olacak.

Aynı semptomlar bende de var flagy ve cipro kullandım kullandığım sürede yoktu ama bugün bitti hiç iyi degilim sanırım Akdeniz ateşi var genetik olarak da var çünkü yarınki sonuçlarıma göre haber veririm dostum dut kaynatması CRP'yi düşürüyormuş bilgin olsun.

Aynı semptomlar bende de var flagy ve cipro kullandım kullandığım sürede yoktu ama bugün bitti hiç iyi degilim sanırım Akdeniz ateşi var genetik olarak da var çünkü yarınki sonuçlarıma göre haber veririm dostum dut kaynatması CRP'yi düşürüyormuş bilgin olsun.

Dediğin gibi dut biraz düşüyor gibi birkaç kişi daha söylemişti, bu arada sonuçların nasıl çıktı?

Yeni konular

Geri
Yukarı