Crucial P5 Plus vs Samsung 970 EVO Plus

Truvalıadam

Kilopat
Kimi demişki PCI-Express 3.0 olduğu için Crucial tercih edin. Kimi de demiş ki Crucial daha fazla ısınıyor Samsung kalitelidir şaşmayın. Arada kaldım SSD'lerden 2TB'lığını alacağım.

Gaming gecesi 1TB olanı 1750 liraya aldım henüz test edemedim ama. İyidir diye aldım yani.
İade etmenizi tavsiye ederim, bayağı sorunlu bir model. Durduk yere erişilmez duruma düşme sorunlarıyla biliniyor. Kullandığı kontrolcü (Innogrit IG5236) biraz sıkıntılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İade etmenizi tavsiye ederim, bayağı sorunlu bir model. Durduk yere erişilmez duruma düşme sorunlarıyla biliniyor. Kullandığı kontrolcü (Innogrit IG5236) biraz sıkıntılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kesin yaşar mıyım acaba kc3000 alacaktım bu daha iyidir diye aldım ya tüh,

Kesin yaşar mıyım acaba kc3000 alacaktım bu daha iyidir diye aldım ya tüh,
Bu soruna denk gelen çok fazla kişi olduğunu tahmin ediyorum, zira birçok yerde birçok kişi bu durumdan bahsediyor. Zamanında bu yüzden bu modeli almaktan vazgeçtim. Diğer bir örnek:

Geri
Yukarı