Çözüldü Crysis Remastered ilerleme kayıt olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Tolga Güven

Hectopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill Ripjaws s5 (16x2) 32gb 28cl 5600mhz
Ekran kartı
Sapphire Pulse RX 6800
Anakart
MSI PRO Z790P WIFI
İşlemci
Intel i5 13600k
Oyunda ilerlemem otomatik kaydedilmiyor, manuel de kaydedilmiyor. Ölünce oyuna sıfırdan başlıyorum. Çözüm nedir?

Çözüm
Çözümü buldum. Oyunun kurulu olduğu dizine gidip exe dosyasını Windows 8 uyumluluk modunda çalıştırınca kayıt sorunu düzeldi.
Quick save probleminiz için Steam'den dosya doğrulaması yapılmadıysa onu yapabilirsiniz eğer yaptıysanız olmadıysa biraz karmaşık gözükebilecek bir çözüm buldum Reddit'te Türkçe çevirisini yapıp deneyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam.

Oyunda seçtiğim ayarların da korunmadığını fark ettim. Oyunda hiçbir şey kaydedilmiyor.
Fakat oyundaki ayarların korunmaması hakkında en ufak bir bilgim yok.

Mod işe yaramadı maalesef. Mod, f5 basınca kaydetme resmi göründü ama f8'e ve f9' a bastığımda kayıt yüklenmedi.

Hiçbir şey kaydedilmiyor. Oyunu oynayamıyorum.

Son düzenleme:
Üzgünüm o halde araştırdım internetten fakat başka yardımcı olabilecek bir bilgi göremedim. Bence şimdi yapabileceğiniz şey Steam'den bir başlık açmanız, durumunuzu da İngilizce bir şekilde yazarsanız oyuna ilgili veya konuya daha hakim kişiler size geri dönüş yapacaktır.

Çözümü buldum. Oyunun kurulu olduğu dizine gidip exe dosyasını Windows 8 uyumluluk modunda çalıştırınca kayıt sorunu düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı