Rehber CS 1.6 Steam sürümüne bot ekleme

csmykooanil

Decapat
Daha fazla  
Counter-Strike 1.6'ın Steam versiyonuna nasıl bot eklenir?
Steam Community :: Guide :: Enabling Bots & Bot Menu - 2021 (Windows & Linux) buraya girin.
Altta açıklamalar ve bazı bilgiler güncellemeler var.
Counter-Strike 1.6 Steam Bots & Bot Menu (Windows & Linux) v2021.0.zip bu linkten bot paketini indirin.
Steam'iniz hangi klasöre ve diske kuruluysa oradan steamapps/common kısmından Half-Life klasörünü bulun.
Adım 1; İndirdiğiniz RAR'dan ınstall klasörüne basın.
Adım 2; cstrike klasörünü seçin. Buradan cstrike klasörüne basılı tutup cstrike klasörünün içine dosyaları atın. Ve tümüne evet değiştir'e basın. (bende Half-Life ve Condition Zero'da bot olduğu olduğu için diğer klasörlere bulaşmadım)
Adım 3; Dosyaları değiştirine basın.
Adım 4; Steam'den Counter-Strike oyununu çalıştırın. New Game'e basın. Karşınıza böyle bir şey çıkacak.(4.görsel) oradan istediğiniz haritayı seçin ve oyunda ne kadar bot olacağının sayısını girin. Botlar oyuna otomatik gireceklerdir. İyi oyunlar!

steam.PNG

steam2.PNG

steam3.PNG

steam4.PNG

20210705180933_1.jpg

Son düzenleme:
Bunu bir tanıdığım için yapacağım, online girmiyor kendisi. Yaparsam VAC yeme ihtimali olur mu durduk yere? Önceden cevaplamışsınız ama güncelliğini biraz yitirmiş diye tekrar yazma gereği duydum.

Steam Community :: Guide :: Enabling Bots & Bot Menu - 2021 (Windows & Linux) buraya girin.
Counter-Strike 1.6 Steam Bots & Bot Menu (Windows & Linux) v2021.0.zip bu linkten bot paketini indirin.
Steam'iniz hangi klasöre ve diske kuruluysa oradan steamapps/common kısmından Half-Life klasörünü bulun.
Adım 1; indirdiğiniz RAR'dan ınstall klasörüne basın.
Adım 2; cstrike klasörünü seçin. Buradan cstrike klasörüne basılı tutup cstrike klasörünün içine dosyaları atın. Ve tümüne evet değiştir'e basın. (bende Half-Life ve condition Zero'da bot olduğu olduğu için diğer klasörlere bulaşmadım)
Adım 3; dosyaları değiştirine basın.
Adım 4; Steam'den Counter-Strike oyununu çalıştırın. New Game'e basın. Karşınıza böyle bir şey çıkacak.(4.görsel) oradan istediğiniz haritayı seçin ve oyunda ne kadar bot olacağının sayısını girin. Botlar oyuna otomatik gireceklerdir. İyi oyunlar!

Eki Görüntüle 1097054

Eki Görüntüle 1097055

Eki Görüntüle 1097059

Eki Görüntüle 1097067

Eki Görüntüle 1097076

Bende hedefteki dosyaları değiştir diye sormuyor direk koyuyor dosyayı. Oyuna girdim fakat bot yeri çıkmadı.

Adım 1; İndirdiğiniz RAR'dan ınstall klasörüne basın.
Adım 2; cstrike klasörünü seçin. Buradan cstrike klasörüne basılı tutup cstrike klasörünün içine dosyaları atın. Ve tümüne evet değiştir'e basın. (bende Half-Life ve Condition Zero'da bot olduğu olduğu için diğer klasörlere bulaşmadım)
Adım 3; Dosyaları değiştirine basın.

Eki Görüntüle 1097054

Eki Görüntüle 1097055

Eki Görüntüle 1097059

Eki Görüntüle 1097067

Eki Görüntüle 1097076
Minnettarım, harikasınız. Peki Half-Life a nasıl bot ekleyebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı