CS 2'den memnun musunuz?

xwa

Decapat
Bildiğiniz üzere bundan 4 ay önce CS2 çıkışını yaptı, aradan 4 ay geçti ve oyun hala yeni/hızlı hissettirmiyor.
Nasıl desem... Oyun'un grafikleri en iyide bile aşırı iyi hissettirmiyor, eyvallah kötü değil fakat iyi de değil. Üstelik skinlerin de kalitesi düşmüş durumda.

Sizde de oldu mu bu durum? Yoksa tek ben mi yaşıyorum?

Ben dikey eşitlemeyi açınca akıcı oynayabiliyorum, kapatınca 200 FPS alsam bile 60 alıyorum gibi hissediyorum. Bu saçma durum yüzünden oynamıyorum.

Sakin kalitesi olarak katılmıyorum. Skinler bence daha güzel görünüyor. Oyun olarak ilk çıktığından daha iyi durumla zamanla hem biz alışacağız hem de oyun tam oturacak bence.

Sakin kalitesi olarak katılmıyorum. Skinler bence daha güzel görünüyor. Oyun olarak ilk çıktığından daha iyi durumla zamanla hem biz alışacağız hem de oyun tam oturacak bence.
Özellikle bıçaklarda kalite anlamında bir gerileme var, ışıklardan dolayı mı bilmiyorum fakat CS:GO'ya kıyasla bile kötü duruyor diyebilirim.

Oyun güzel de CS:GO kadar sarmıyor.

Doğru. Artık yenilenen oyunların hiçbiri eskilerin yerini tutamıyor. Oyun dediğin oyun gibi olacak. Fazla gerçekçilik katınca simülasyona dönüşüyor. CS:GO eski haliyle 10 numara tam FPS oyunların en iyisiydi. Şimdiki ise eskisi gibi zevk vermiyor. Evet gelişmiş daha güzel olmuş ama ne bileyim o eski tat yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı