CS:GO 200 FPS'ten 60 FPS'e düştü

kandas13

Hectopat
Yer
Rio de Janeiro
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;
Bilgisayarımda 150-200 arası FPS ile CS:GO oynuyordum. 3-4 gündür bu FPS değerleri 60-70 olması başladı. Ara ara bir anda 30'a düşüp sonra yine kendiliğinden tekrardan 80-90 FPS'e çıkıyor. Tüm sürücüler güncel ve Windows güncellemesi de son sürüm, NVIDIA Denetim Masası'ndan tüm ayarlarda performans da şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba;
Bilgisayarımda 150-200 arası FPS ile CS:GO oynuyordum. 3-4 gündür bu FPS değerleri 60-70 olması başladı. Ara ara bir anda 30'a düşüp sonra yine kendiliğinden tekrardan 80-90 FPS'e çıkıyor. Tüm sürücüler güncel ve Windows güncellemesi de son sürüm, NVIDIA Denetim Masası'ndan tüm ayarlarda performans da şimdiden teşekkürler.
Sıcaklıkları kontrol edin ve buraya atın.

Arkadaşlar merhaba;
Hocam bende bi ara valorantta olmuştu normalde 650-400 aradı fps ler alırken fps im 70-75 lere kadar düşmütü sonra farkettimki oyun kendisini neden olduğunu bilmediğim bir şekilde 4k ya almış tekrardan 1080p ye aldım hala 650-400 civarı fps ler aliyorum bi kontrol edin isterseniz belki sizdekide öyle olmuştur

Sıcaklıkları kontrol edin ve buraya atın.
İşlemci de, ekran kartı da 30-40 arasında.

Hocam bende bi ara valorantta olmuştu normalde 650-400 aradı fps ler alırken fps im 70-75 lere kadar düşmütü sonra farkettimki oyun kendisini neden olduğunu bilmediğim bir şekilde 4k ya almış tekrardan 1080p ye aldım hala 650-400 civarı fps ler aliyorum bi kontrol edin isterseniz belki sizdekide öyle olmuştur
Ekran çözünürlüğüm 1024*768 hocam

GTX 660 ekran kartı
8 GB 2400 Mhz Ram
Ryzen 3 1200 Quad Qore

Darboğaz olabilir mi?
Bu zamana kadar niye darboğaz yapmıyordu, 2-3 gün önce bir anda düştü ve yükselmiyor da artık

İşlemci de, ekran kartı da 30-40 arasında.

Ekran çözünürlüğüm 1024*768 hocam

GTX 660 ekran kartı
8 GB 2400 Mhz Ram
Ryzen 3 1200 Quad Qore

Bu zamana kadar niye darboğaz yapmıyordu, 2-3 gün önce bir anda düştü ve yükselmiyor da artık
1. Bu video'daki denilen tüm maddeleri yapın
2. Oyunu indirdikten sonra 1 kere açın ve kapatın
3. Size attığım konu'daki yöntemleri yapabilirsiniz (çözünürlük ve çalıştırma seçenekleri hariç)
4. Calıştırma seçeneklerine bunu yapıştırın:
-nojoy -nod3d9ex1 -tickrate 128 -novid -console -nosplash
5. Win + R tuşü ile %temp%, temp, prefetch temizleyin
6. Oyunu başlatın ve hazır

1. Bu video'daki denilen tüm maddeleri yapın
2. Oyunu indirdikten sonra 1 kere açın ve kapatın
3. Size attığım konu'daki yöntemleri yapabilirsiniz (çözünürlük ve çalıştırma seçenekleri hariç)
4. Calıştırma seçeneklerine bunu yapıştırın:
-nojoy -nod3d9ex1 -tickrate 128 -novid -console -nosplash
5. Win + R tuşü ile %temp%, temp, prefetch temizleyin
6. Oyunu başlatın ve hazır
Şuan her şeyi yapıp yeniden yüklüyorum, umarım sorun çözülür dostum.

Geri
Yukarı