Oyun CS:GO Avcı vs. Bowie

Eğer parayı Steam cüzdanına atmadıysanız Steam pazarından bıçak almanızı önermem. Sitelerde daha ucuza bulabiliyorsunuz. Skinport ve dmarket üzerinden bakabilirsiniz.

Hocam o aklımda vardı ama biraz araştırdım bazıları trade yaparken Steam API key diye bir şey varmış dolandırılma ihtimali bir tık olduğu için garantiye almak istedim.

Hocam o aklımda vardı ama biraz araştırdım bazıları trade yaparken Steam API key diye bir şey varmış dolandırılma ihtimali bir tık olduğu için garantiye almak istedim.
Ben Dmarket üzerinden Navaja Knife | Ultraviolet aldım. Hesaba para yüklerken aynı steam bakiyesi ekler gibi işlem yaptım, bir sorun olmadı. Steam api felan da girmem gerekmedi, sadece itemde şu an takas bekleme süresi var 2 gün sonra çekeceğim.

Ben dmarket üzerinden navaja knife | ultraviolet aldım. Hesaba para yüklerken aynı Steam bakiyesi ekler gibi işlem yaptım, bir sorun olmadı. Steam API falan da girmem gerekmedi, sadece itemde şu an takas bekleme süresi var 2 gün sonra çekeceğim.

Tamamdır hocam aklımda bulunsun teşekkürler.

Çok net Bowie. Avci bıçağının ekstra bir hareketi bile yok neredeyse normal bıçak gibi. Zaten sağdaki bende var az aşınmışı gayet güzel.

Daha önce birkaç kez avcı bıçağına sahip olmuş biri olarak bence gölge hançerler gibi ancak avcı bıçağında Rust coat da güzel tercih olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı