CS:GO ile CS:GO Source arasındaki fark nedir?

CS GO Source diye bir şey yok. CS GO çıkmadan önce CS Source vardı ama halefi oyun kadar tutulmadı.

En çok bilinenler ve oynananlar;
CS 1.0-1.6
CS Source
CS GO
CS 2

oyuncu sayısına bakarsak tahminimce en kötüsü Source çıkar. Ancak CS 2 bence en kötüsüdür. Yıllar sonra beni Counter Strike'dan soğutmayı başardı. Neredeyse üç aydır oynamıyorum.

Herkes neden CS:GO Source'yi tercih ediyor daha mı güzel?
CS:Source, Source motorunu kullanan ilk CS oyunudur ismini oradan alır CS'ye CS:S ile başlamıştım.
CS:GO, CS-Source'un modlanmış hali gibi düşünebilirsin aynı motoru kullanır. Hatta CS:S'yi gamebanana'dan modlayıp bire bir CS:GO yapabilirsin.
CS:2'yi biliyorsundur zaten.

Aşağıya modlanmış bir CS:S bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
CS GO Source diye bir şey yok. CS GO çıkmadan önce CS Source vardı ama halefi oyun kadar tutulmadı.

En çok bilinenler ve oynananlar;
CS 1.0-1.6
CS Source
CS GO
CS 2

oyuncu sayısına bakarsak tahminimce en kötüsü Source çıkar. Ancak CS 2 bence en kötüsüdür. Yıllar sonra beni Counter Strike'dan soğutmayı başardı. Neredeyse üç aydır oynamıyorum.
CS2 nedense eski tadi vermiyor ama neden vermiyor anlayamadim. Eskiden bos zamanda rekabetci falan girerdim şimdi ölüm maçı giresim yok.

CSS'yi kendim dışında tercih eden kimseyi tanımadım açıkçası, CS 1.6 veya öncesindeki HL uzantılı CS oyunları serilerinin mekanikleriyle Source oyun motorunun kesiştiği farklı bir oyundur kendisi, TR'de şuan tek aktif sunucusu Vortex olup özellikle tatillerde gece sunucuları dolu olup DC'de eğlenceli bir deneyim sunar. Korsan versiyonlardaysa genellikle rus sunucusu cennetine dönmüştür, legal sürümde daha iyi sunucular bulunuyor zevk açısından (en azından hileciler vs o kadar fazla yok eskide olsa VAC işe yarıyor).

Geri
Yukarı