CS:GO oynatan sistem CS2'de kasar mı?

Hocam bende AMD R5 M330 var tahminen nasıl oynatır?
İşlemci AMD A8 7410.
RAM 6

Muhtemelen 30 ile 60 arasında oynarsınız tabii ki oyun betada daha bir anti cheati bile yok optimizasyon direkt yok benim tahminim daha da iyileşirse 45 FPS civarı diyebiliriz benim dedigimden çok farklı sonuçlar da çıkabilir.

Aşağı yukarı aynı oyun, tek büyük farkı sis bombası. Önceden de çok kastırıyordu, şimdi ne olur yazın görürüz. Birde FSR teknolojisi gelirse daha çok işinize gelir.

Aşağı yukarı aynı oyun, tek büyük farkı sis bombası. Önceden de çok kastırıyordu, şimdi ne olur yazın görürüz. Bir de FSR teknolojisi gelirse daha çok işinize gelir.

FSR'yi denedim ve inşallah oyun tamamlandığında düzelir çünkü şu anda kaliteli modda bile görüntü aşırı bulanıklaşıyor ve kötüleşiyor performans modunda ise görüntü Minecraft'tan bile kötü oluyor ve FPS arttırmıyor.

FSR'yi denedim ve inşallah oyun tamamlandığında düzelir çünkü şu anda kaliteli modda bile görüntü aşırı bulanıklaşıyor ve kötüleşiyor performans modunda ise görüntü Minecraft'tan bile kötü oluyor ve FPS arttırmıyor.
Oyun çıktığı zaman AMD daha iyi şekilde optimizasyonu yapar, şuanlık beta olduğu için büyük ihtimalle koymak için koymuşlardır.

YouTube testleri izledim, onlarda fena durmuyordu ve FPS artıyor. Monitör çözünürlüğüde önemli doğrusu, düşük kalite cihazda dahada düşüyor. (Gtx 1650, 1050ti, Rx 570 testine baktım, 1080P izledim ve izlediğim cihazın ekranı 1080p Amoled ekran.)
YouTube gerçek halinden daha çamur gösteriyor üstüne, bu FSR cidden dengesiz.
Gow 2018 de çok kötü duruyordu mesela.

Son düzenleme:
Ekran kartı degiş ileri dönük oyunları oynamak istiyorsan da işlemci değiş ama ramler ddr4 mü? Ve kaç mhz bu ikisde çok önemli

Yeni konu nasıl açılır bilmediğimden
PUBG PC versiyonu ekran kartım desteklemiyor diyen biri RDR2 oynayabilir mi? PC sistem özellikleri ne biliyorum.

Arkadaşlar biliyorum oyun daha henüz tam çıkmadı fakat şu an CS:GO'da ortalama oyun içinde 30 ile 60 FPS arası oynuyorum. Bilgisayar sistemim kötü olduğu için. Sizce CS2'de daha da mı kasar oyun yoksa aynı seviyede oynayabilir miyim?
Oyun yeni fiziklere, yeni grafiklere ve yeni teknonojilere geçiş yapıyor. Yabi evet, evet kasar.

Bunu şu an kimse bilemez fakat Valve'ın optimizasyon konusunda rezalet olduğu bilinen bir şey. Oyun çıkalı kaç sene olmuş hâlâ kötü bir optimizasyonu var. Dolayısıyla çok umutlanmasan iyi olur.

Geri
Yukarı